reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

ja zrobilam test tydzień po spodziewnej miesiączce i kiedy zobaczyłam 2 kreski to prawie upadłam,bo bylam przyzwyczajona do jednej kreseczki.. i potem poszłam do apteki po 2 nastepne testy i tez je zrobilam i też 2 kreseczki,wiec uwierzyłam, a jak już lekarz mi powiedzial, gratuluje jest pani w ciązy to myślałam że spadne z tego łóżka..:-p
no ale to juz było ponad rok temu....
ciekawe kiedy znow ujrze 2 kreski:tak:
 
reklama
myszka a byłaś u lekarza powinnaś powiedzieć lekarzowi o tym może organizm jeszcze nie zanotował do kańca tej zmiany
 
myszka a byłaś u lekarza powinnaś powiedzieć lekarzowi o tym może organizm jeszcze nie zanotował do kańca tej zmiany
Nie byłam u lekarza boję sie iśc że mi coś smutnego powie do tej pory nie mam okresu piersi dalej mnie pobolewaja i cały czas jest zdenerwowana wszystko mi przeszkadza:-(Poczekam jeszcze pare dni i pojde do lekarza napewno wam napisze co z tego wynikło
 
myszka koniecznie idz do lekarza i to jak najszybciej
a w którym tyg poroniłaś chyba jakies pierwsze tyg ale może coś si e tam zablokowało
 
Ja robiłam 4testy i dopiero ostatni wyszedł pozytywny... A robiłam je jak sie później okazało w 5-7 tyg... tak więc test to tylko takie sprawdzenie ale i tak dopiero badanie krwi jest wiarygodne...
Myszka leć do lekarza... lepiej żeby teraz to sprawdził niż żeby później przez zwlekanie coś sie porobiło... pewnie przepisze ci na początek luteine i będziesz czekać na następną @
 
Ja Byłam u ginekologa 14 pazdziernika poszłam do niego poniewaz miesiaczke miałam tylko 2 dni do tego była spozniona 3 dni,powiedzialam mu ze obawiam sie ze jestem w ciazy.Powiedzial ze miesiaczka była skąpa ale jesli nawet to teraz mi nie wykryje jeszcze ciazy.Kazał mi przyjsc 21 Pazdziernika na USG dopochwowe.Tylko ze czytałam jak wygląda takie badanie,a on tylko nalał mi na brzuch zel i zaczał jezdzic.Wydaje mi sie ze powinien ziernik włozyc.Po wszystkim powiedzial mi ze nic nie widac.Czy mogł nie zauwazyc?czy mogło byc za wczesnie?Boje sie bo mam takie objawy jak:czesto chodze do toalety,senna jestem,mam twardy brzuch i zdecydowanie powiekszył mi sie,piersi sa inne powiekszone,pojawiły sie na nich zielone zyłki,mam hustawke nastrojow,zawroty głowy.Jestem wrazliwa na wszystko.Nie dawno dokładnie 3 listopada dostałam miesiaczke ale była bardzo dziwna na poczatku nic mi prawie nie leciało dopiero pozniej zaczał mnie bolec brzuch i była ona juz widoczna na 2 dni potem znowu nic nie było widac tylko cos takiego brazowego.Dzisiaj zrobiłam test ciazowy i wyszedł negatywny.Niewiem co mi jest,czy jednak moge byc w ciazy?
 
Cześć dziewczyny:)
Mam problem i nie bardzo wiem jak sobie z nim poradzić.
Okres spóźnia mi się już 2 tydzień. Byłam dzisiaj u ginekologa i na usg wyszła "prawdopodobna bardzo wczesna ciąża". Po południu zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Od kilku dni pobolewają mnie piersi i dół brzucha.
Czym powinnam się sugerować- testem czy wynikiem USG?
 
reklama
Wydaje mi się że tym co lekarz powiedział,jeżeli powiedział że to wczesna ciąża to pewnie tak jest,musisz teraz tylko czekać do następnej wizyty i o siebie dbać :-). A jeżeli takim niedowiarkiem jesteś to zrób za tydzień test :].Albo test z krwi,robi się go normalnie w przychodni,i wtedy napewno wykryje :-)
 
Do góry