reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

z tymi testami różnie bywa ja robiłam testy co tydzień przez 6 tygodni i cały czas nawet w 6 tygodniu wychodził negatywny wreszcie poszłam do lekarza i co się okazało że jestem w 7 tygodniu ciąży dopiero w 7 tyg wyszedł pozytywny
jeżeli maqsz wątpliwości powtórz test z samego rana jak pierwsze siku robisz a jeżeli to za mało do udaj się do lekarza
powodzenia
 
reklama
Ja test ciążowy zrobiłam w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki i miałam 2 kreski, ważne że miesiączki miałam regularne, aby być 100% pewna poszłam do lekarza który powiedział że on może się mylić jako lekarz ale testy są w 99,9% nieomylne chyba że źle są użyte lub nie w określonym terminie. Powodzenia. :-)
 
Mi raz wyszły dwie kreseczki, a ciąży nie było :confused: A kilka miesięcy później wszystkie jak na złość wychodziły mi negatywne pomimo że w ciążę zaszłam i HCG było już powyżej 166 :baffled: (testy ponoć wyczuwają od 25) a byłam już po terminie spodziewanej miesiączki, ciąża potwierdzona na usg :laugh2: Przestałam wierzyć testom, lepiej zrobić sobie test z krwi :tak:
 
ja też radzę zrobić test z krwi;-) mi to doradziła położna, bo jak poszłam zapisać się na pierwszą wizytę i powiedziałam jej, że zrobiłam dwa testy i wyszły pozytywne to wtedy powiedziała, żebym dla pewności zrobiła badanie krwi określające poziom gonadotropiny kosmówkowej tzw. HCG bo nawet sam lekarz każe mi go zrobić:tak: tak zrobiłam i wtedy miałam stuprocentową pewność:-)
 
no z tymi testami roznie bywa mi sie wydaje ze bardzo wczesnej ciazy to one za dobrze nie wykonuja ja robila test okolo 5 dni po spodziewanym dniu wystapienia miesaiczki i ta druga kreska byla tak jasna ze wnet by trzeba na nia przez lupe patrzec i pokazala sie dopiero po jakichs 20 minutach, a najpierw myslalam ze nie ejstem w ciazy takze moj Maz najpierw dosatl telefon, ze nie ejstem, a za chwile do niego dzwonilam ze jednak jestem :)
 
Tydzien temu jeszcze nic, a wczoraj i dzisiaj na w sumie 4 roznych testach wyszly od razu dwie kreski;) No ale dla pewnosci ide zrobic badanie krwi.
 
reklama
czesc mam pytanko do was jestem po samoczynnym poronieniu czekam teraz na drugą @ i jej nie mam robiałam test i wyszedł negatywny ale boli mnie brzuch i piersi tak jak bym była w ciązy co radzicie w tym przypadku?
 
Do góry