reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wierszokleci i poeci czyli pierwsze słowa i zdania naszych maluszków

reklama
Gorzej jak w sklepie zawoła np, mamo mamo chcę possać sisuśka:D :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D

Jak wracam z pracy zawsze przytulam Wojtka i mówię, że go kocham, czasem nazywam go żuczkiem mówię , że jest skarbem no takie tam czułości,... a Wracam dzisiaj, a Wojtuś mnie przytula daje całusa i mówi:
Tęskniłem za Tobą żuczku. Kocham Cię mamo! Jestes moim skarbem :D:D Rozpłynęłam się.... ostatnio ciągle przytula mówi kocham itp. Coś cudownego:happy::tak:

Byliśmy dziś u lekarza bo mał wymiotuje.... i tłumacze mu że to pediatra że go zbada. A Wojtek przez łży bo zawsze wyje u lekarza mówi:
Wojtek boi się pan pediatry:D:D Pan nie zbada seruszko pik pik :-)
 
Czarodziejka Makuc oj wy świntuszki

Strip zazdroszcze moja mi tego nie powiedziała. Tylko czasem da całuska ot tak albo pogładzi po rękach.
 
STRIP ja też zazdroszczę bo Kamil tylko daje buzi bez okazji czasem się tyli i mówi "moja mama" albo "moja tata" i jak my mu mówimy "kocham" to on "kocha mame i tate" ale tak sam to nie:sorry2::dry:

A Kamil mi powiedział że wujet(wujek tak mówi) mówił że kotek ała zrobi Kamila i Kamil się boi kotka:sorry2: i teraz się boi kotka małego moje dziecko hehe:laugh2:

A co do tego "siuska" to fajnie myślicie hehe:-D:-D
 
Kochane Zuu się już rozgadała zdania raczej powtarza jedynie.... i hitem jest " Issi ma muiś w nosie" wkleję na zamknitęty, ja filmik oglądam codziennie i humor przy tym mam taki :-)

wybaczcie, że nie nadrabiam, ale ostatnio zabiegana jestem ;-)
 
strip- cudownosci, mnie tez by sie serducho rozplynelo..

Maura jak jej mowie, ze ja kocham, to odpowiada, ze nie i jak ja pytam czy ona mnie kocha to tez NIe:))
sama coraz czesciej przychodzi, przytula i mowi"moja, moja". I juz przy tym sie rozplywam..
 
reklama

Podobne tematy

Do góry