reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Dziewczyny, wróciłam do pracy i rozkrecam swój biznes, wiec czasu niewiele. Mam nadzieję, ze w nastepnym tyh bedzie lepiej. Przepraszam, ze nie pisze, ale nie mam czasu nawet spac :) mimo to jestem zadowolona i szczesliwa ;)
 
reklama
Agnieszkala biedny Filipek. A Ty ile strachu musialas sie najesc.
Lil syper ze dziewczynki tak fajnie zareagowaly.
Pijra uda sie zobaczysz.nie teraz to nastepnym razem
Kaira zdrowka dla was!
Magda triszke zazdroszcze powrotu do pracy
 
Karola biedny Jasio.dobrze ze wiecie co mu jest bo dzialacid i objawy szybko znikna.
Oby Ala zaczela wolac na nocnik.
Kat jak ze Stasiowa nerka? U nas pogorszenie i trzeba cystografie jednak zrobic...ale dziwne bo mocz mamy idealny.
 
doczytałam wczoraj na szybko przez tel, a dzisiaj króciutko.

anty2 - liczę na dobre wieści, kiedy teraz idziesz? Nie będę Ci pisać, że ciąże zdarzają się młodsze, bo o tym wiesz, co nie znaczy, że tak się dzieje u każdego, nie pozostaje nic jak uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, choćby taką na dnie serca.

Kwiatuszekk23 - ja Cię BŁAGAM! Za chwilę połowa grudnia. :rolleyes2:

Dziewczyny od alergików, przy kolejnym wejściu wstawię Wam 3 fajne linki do żarcia bez glutenu, bez jaj, bez nabiału itp. inne bez, które mogą powodować zmiany skórne. Ja moim dziewczynkom gotuję żarełko tych mam, dla urozmaicenia, ale polecam gorąco. A żarełko wychodzi przepyszne.
 
Lili.... No juz juz :)
Ale podam Ci na duży gar ok?
1kg karczku
1 kg łopatki
1kg pieczarek
Sloik ogórków konserwowych
Sloik papryki marynowanej
Mozna dodac ale ja nie daje zielony groszek moze byc ten z puszki .
Mięso kroimy w plastry lub w kostkę podsmarzamy ja akurat na smalcu ale mozna na oliwie lub oleju. A i wczesniej obtoczyc to miesko w mace i dopiero piec. Jak się ładnie zrumienu dodac jedną dużą cebule pokrojona w kosteczke. Następnie dodać pieczarki pokrojone w talarki jak wyparuje woda z pieczarek zalac gorąca wodą. Dodac pokrojone w paseczki ogorki i papryke. Gotowac do miękkiego mięsa. Doprawic do smaku ja uwielbiam pikantne wiec daje ostra papryke w proszku. Jak sie już ladnie zagotuje dodaje maly sloiczek przecieru pomidorowego i robie zasmarzke zeby go zagescic. Tyle
Smacznego :)
Myszy mnie nie zjedza :) :D
 
Liliana oooo wlaśnie,jakbys cos podsunęła,to ja chętnie ściągę przyjmę ;-):tak: na temat tych potraw dla alergików.

Ja w sumie odstawiłam tymczaswoo nabiał,jajko z białkiem i zobaczę,glutenowe kaszki podaję.

Dziwne,że po stosowania zyrtecu i ketotifenu zmiany skórne nie schodzą...
 
Bibiana, serce mi pod gardło podeszło, jak to pogorszenie? Możesz bardziej szczegółowo opisać? A ta cystygrafia to na czym polega? U nas ostatnie usg nie pokazało poprawy, kolejne zrobię jak Staś zacznie chodzić. Nam lekarz kazał scyntygrafię robić ale się nie zgadzam.
 
Wybaczcie dziewczynki że znowu mnie nie było dosyć długo ale jesteśmy tak zajęci budową i remontem starego mieszkania do wynajęcia że nie mam na nic czasu....

Anty kochana sama wiesz że brak serduszka na tym etapie jeszcze nic nie znaczy, tak jak dziewczyny piszą mimo wszystko ciąża może być młodsza:) Kiedy masz kolejną wizytę??

Lili gratuluję kolejnego dzidziolka!!! :) Piękne jest to jak rodzeństwo się cieszy z małej dzidzi. Mnie aż się dusza uśmiecha jak widzę moją Alę jak całuje Basię, jak do niej gada. Coś cudownego:-D Ja też myślę nad kolejnym brzdącem ale raczej za jakieś 4 lata.

Karola kurcze znowu coś.....Współczuję Ci strasznie że teraz tak wszystko Jasia dopada ale w końcu przejdzie:)

Madziu
ja też nie dałabym rady długo siedzieć z dzieckiem, fakt że teraz mam inną pracę niż przy Ali (wtedy wróciłam do pracy jak miała 5 miesięcy) więc mogę sobie na więcej pozwolić. Chcę posiedzieć z nią tak do 8 miesiąca bo czas mi strasznie zasuwa i minie błyskawicznie a potem będę kombinować - prawdopodobnie opiekunka bo żłobek to i tak wchodziłby w grę od września jak miałaby prawie roczek.

Ja dziewczynki jeszcze nie robiłam zdjęć bo kafelki pozaklejane są folią (będzie jeszcze malowanie przy suficie podwieszanym). Póki co fachowcy skasowali nas na 10 000 zł za robociznę + materiały ale w tym jest też położenie płytek w holu i w kuchni. Brakuje nam baterii umywalkowej, drzwi do prysznica (są zamówione), lustra, szafek i co najgorsze - oświetlenia ( a projektant nam z tym zaszalał na całego).

U mnie super, Basia pięknie się rozwija, śmieje się na całego, zaczyna gaworzyć i pięknie unosi główkę na brzuchu:-) Jestem z niej dumna i każdego dnia kocham coraz bardziej:)
 
Kat...poszerzyla nam sie miedniczka.a kielichy niby ciut pomniejszyly sie ale nie znacznie. Nerki wyszly mniejsze niz w lutym. Cystografia to badanie polegajace na wprowadzeniu cewnika do cewki potem podaja kontrast i badaja prace nerki i wyglad oraz wszystkiego tego co im potrzebne.miedniczki kielichy....scyntygrafia to chyba te gorsze nie?
Ja nie wiem co robic.sis moja jako dziecko miala takie badanie.
Eneya ale masz sie fajnie z tym remontem choc stresu pewnie duzo.ale potem bedzie slicznie.
Super.ze Basia tak pieknie sie rozwija
 
reklama
Kurcze czytam i musze spraedzic skierowanie bi z opisu wychodzi ze tez scyntygrafie mamy robic.bo to ma byc pod gamokamera a nie rentgenem....a Ty dlaczego Kat nie chcesz robic tego badania?
 
Do góry