reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZY

reklama
SMS od Fiolka_130
godz. 01.17
Wlasnie sobie lezymy z mala malpka ktory juz doi. Wiktor ma dlugie piekne czarne wloski, narazie jest spokojny. Porod od przyjecia ok 5 godzin. bez znieczulenia. Pod koniec odplynelam, parcie troche nie postepowalo. 3 szwy. Czyje sie super.

godz. 03.56
malego wzieli po 2 godz tego pierwszego kontaktu do mycia i na badanie... Mnie przewizeli na sale, narazie jestem sama ale na przyjechac babka jakas. D. jeszcze siedzi ale zaraz pojedzie bo pada pomogl mi wziasc prysznic.
Maluszka juz mam ale nie wiem jak dam rade, nic nie wiem. jestem przerazona. Ma 3470g 53cm.
 
Sms od Liwus:
"Hej! Urodziłam wczoraj tzn 19.12 o 9:40, Mała mierzy 54cm i wazy 3350g, punktów apgar 7. Zdjęcie podeśle później, bo mam tylko nagie ale jest cichutka i słodziutka. Jak wróce to napisze dlaczego dostała 7 punktów. Ale jest juz wszystko w porządku. Malutka zdrowa"
 
Ja dostałam sms'a od LilithGoth: "Hejka i jak tam, są jakieś nowe rozpakowane dziewczyny? Nas jutro wypiszą do domku, w sumie wyszlibyśmy dzisiaj ale jutro mała ma mieć badanie na tsh. Więc muszę tu gnić"

Wypisałam jej wszystko nasze rozpakowane grudnióweczki i życzyłam jej powodzenia, heh.
 
Fiolka przeslala fotki:
1.jpg2.jpg3.jpg
 
reklama
Do góry