reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Dzień doberek wszystkim przyszłym mamusią.
Jolik masz racjie corz trudniej teraz siedziec przy kompie mi brzuch w tym bardzo przeszkadza nie wiem jak się ułożyć ale i tak za każdym razem ejst mi nie wygodnie. 8)
 
witajcie mamitki :) czy u was tez tak ponuro i zimno?
w sumie u nas wczoraj rano też tak było i sie rozjaśniło, wiec może i dziś sie coś zmieni...
tak czy siak miłego dnia, babeczki :)
 
Dzien Doberek
U mnie bardzo zimno...brrrrrrrrr straszne ochlodzenie. Ale nie ma to jak w swoim domku zawsze mozna sobie zagrzac.Ja dzis mam takiego lenia ze hej , po prostu nic mi sie nie chce .Za ukladanie w szafkach biore sie juz ktorys dzien z kolei i nie umiem sie zabrac. Wy tez takie leniuchowate sie zrobilyscie????
Dzidzia od 6,00 pobudke mamuni zrobila, kopniaczki az w zebrach bylo czuc ;D
 
Cześć kluseczki :laugh:
U nas już słonko zagląda do mieszkanka, przyjemnie cieplutko się zrobiło, już zakupy zrobione, sprzątać nie mam co bo wczoraj wpadłam w trans ;D bo dziś odwiedzi mnie siostra z siostrzenicą- Weroniką, która bardzo kocha swoją ciocię ;D Pewnie już od wczoraj im tam marudzi hihihi.
 
nie martw sie ewcia ja też mam lenia. miałam naprawiać ciuszki dla bobolka, no i wczoraj uczyniłam pierwszy krok: pojechałam do pasmanterii i kupiłam gmke majtkową i tasiemkę. no więc chyba na dłuższy czas będę się czuła usprawiedliwiona :)
znowu mnie weźmie jak pomyślę, ze mogę iść do szpitala i leżeć do porodu i wtedy nic juz nie zrobię. ale chwilowo jestem dobrej myśli, więc sie lenię :)
 
No to dziś Frezja zaliczy na pewno jakieś dobre ciacho:-)
Ja dzisiaj bede sama w domciu , moze jedynie jakas kolezanka mnie odiwedzi
 
Czesc dziewczyny! jestem nowicjuszka  i chcialabym sie z wami serdecznie przywitac. Mieszkam w Stanach, a dokladnie w Saint Louis w stanie Missouri. Slyszlam ze mamy tutaj jedna mame z Chicago. Hej, chicagowska mamusiu daj znac!
 
reklama
HELLA witamy cie w naszym gronie szkoda ze tak pozno do ans dolaczylas ale lepiej pozniej niz wcale.
Na kiedy masz termin???
 
Do góry