reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Niestety nie znam, ale jak masz sprawdzonego lekarza to może znów warto do niego iść.

w57vdqk38htkkpep.png
Może i tak zwłaszcza że ta ciąża może byc ciężka .....

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
A w którym szpitalu planujesz rodzic

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
W miejskim, wojewódzki i malarkiewicza mi odradzono. A Ty gdzie rodzilas?

w57vdqk38htkkpep.png
Obydwa w miejskim ale siostra mojego dwa razy rodziła u malarkiewicza i bardzo se chwali i sie tak zastanawiam nad nim , nawet co do odwiedzin mozna np z dziećmi itp. Sale jej przynajmniej sie trafiały pojedyncze ale ze względu na to ze bede miała cc pozostanę przy miejskim bo wiem jak tam to robia i jala jest opieka a u malarkiewicza nie wiem więc wolę nie ryzykować ... Ale na naturalny mi polecala przy drugim dziecku ale ostatecznie i tak trafiłam do miejskiego ... A u Ciebie to pierwsze dziecko ??? Wojewodzkiego nie polecam jak już to miejski lub malarkiewicz

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Obydwa w miejskim ale siostra mojego dwa razy rodziła u malarkiewicza i bardzo se chwali i sie tak zastanawiam nad nim , nawet co do odwiedzin mozna np z dziećmi itp. Sale jej przynajmniej sie trafiały pojedyncze ale ze względu na to ze bede miała cc pozostanę przy miejskim bo wiem jak tam to robia i jala jest opieka a u malarkiewicza nie wiem więc wolę nie ryzykować ... Ale na naturalny mi polecala przy drugim dziecku ale ostatecznie i tak trafiłam do miejskiego ... A u Ciebie to pierwsze dziecko ??? Wojewodzkiego nie polecam jak już to miejski lub malarkiewicz

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
O malarkiewiczu słyszałam źle opinie, kiedyś było ok ale teraz się popsuło. W wojewódzkim nigdy nie ma miejsc, więc pozostaje miejski, kilka moich znajomych tam miało cesarki i sobie chwaliły, ja raczej będę rodzić SN chyba, że coś się w trakcie zmieni. Tak to moje pierwsze dziecko :) synuś :)

w57vdqk38htkkpep.png
 
reklama
O malarkiewiczu słyszałam źle opinie, kiedyś było ok ale teraz się popsuło. W wojewódzkim nigdy nie ma miejsc, więc pozostaje miejski, kilka moich znajomych tam miało cesarki i sobie chwaliły, ja raczej będę rodzić SN chyba, że coś się w trakcie zmieni. Tak to moje pierwsze dziecko :) synuś :)

w57vdqk38htkkpep.png
No ja właśnie o malarkiewiczku miałam super opinie właśnie ale i tak pozostaje przy miejskim to super gratulacje [emoji6]

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry