reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

reklama
ja dziś idę na kontrolę i trochę się martwię, bo wyszło mi, że mam w moczu jakieś bakterie. Norma jest do 130, a ja mam 460 :baffled:
 
cyniczna,to trzymamy kciuki,żeby 20 wyniki były dobre:tak::tak::tak:
Elu,postaraj się nie denerwować,na pewno wszystko się wyjaśni,trzeba być dobrej myśli,daj znać,jak będzie po wszystkim
Daizee,daj znać po wizycie:tak::tak::tak:
 
ja jestem po dzisiejszej wizycie u gina.

Wszystko wporządku, zamknięte, miękkie, długie ;-)

Dowiedziałam się o posiew z szyjki, chociaż lekarz poprawił mnie że to z pochwy a nie z szyjki:happy2:. Nie robią u nas tego wcześniej tylko przy przyjmowaniu do szpitala. Co dla mnie jest głupotą bo za nim te bakterie wyhodują to już może być dawno po porodzie. Jednak po dłuższym zastanowieniu stwierdził że mam przy następnej wizycie przypomnieć mu i zrobi mi te badania. Ucieszyło mnie to bo nie będę musiała robić prywatnie. Zaskoczyło mnie jednak że kolejna wizyta dopiero za mies??? Jestem w 33 tc a wtedy już będzie 37:dry:. Ale fakt idzie na urlop. No i jutro idę odebrać wyniki posiewu z moczu. Żeby było dobrze....

A i dzidzia ma tętno 150 nie za dużo?
 
ja dziś idę na kontrolę i trochę się martwię, bo wyszło mi, że mam w moczu jakieś bakterie. Norma jest do 130, a ja mam 460 :baffled:
U mnie z kolei non stop za duzo protein..najpierw pytali czy nie mam infekcji i odsylali probki do kolejnych analiz,a teraz juz chyba uznali ze taki moj urok:dry::confused: Tak ogolnie mysle ze jest to zwiazane z "paciorkiem" ale to moje przypuszczenie.
Maju podobno przedzial wlasciwego tetna miesci sie pomiedzy 120 - 160/minute. Moje malenstwo 3 tygodnie temu mialo 126/minute a wczesniej zawsze ok 146/minute.Jutro kolejne badanie;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny tak sobie czytam i czytam i mam pytanie: czy Wasze dzieciaczki już obróciły się główkami do dołu? Ja byłam ostatnio na usg 3d (niesamowite wrażenie:-)) i lekarz powiedział że siedzi sobie miednicowo i jak się nie odwróci za 3-4 tyg. to cesarka. Trochę to dla mnie szok bo cały czas ćwiczę, chodzę i wydawało mi się że będzie ok. Moja malutka od początku jest główką do góry ale nie myślałam że w 32 tygodniu to już tak się wyrokuje. Którejś z Was gin też tak powiedział?
 
ja jestem po dzisiejszej wizycie u gina.

Wszystko wporządku, zamknięte, miękkie, długie ;-)

Dowiedziałam się o posiew z szyjki, chociaż lekarz poprawił mnie że to z pochwy a nie z szyjki:happy2:. Nie robią u nas tego wcześniej tylko przy przyjmowaniu do szpitala. Co dla mnie jest głupotą bo za nim te bakterie wyhodują to już może być dawno po porodzie. Jednak po dłuższym zastanowieniu stwierdził że mam przy następnej wizycie przypomnieć mu i zrobi mi te badania. Ucieszyło mnie to bo nie będę musiała robić prywatnie. Zaskoczyło mnie jednak że kolejna wizyta dopiero za mies??? Jestem w 33 tc a wtedy już będzie 37:dry:. Ale fakt idzie na urlop. No i jutro idę odebrać wyniki posiewu z moczu. Żeby było dobrze....

A i dzidzia ma tętno 150 nie za dużo?

To dobrze, fajnie, że u Was w porządku.:-)
 
Mam powtórzyć krzywą cukrową (tym razem robię pełną) po pięciodniowym słodyczowym poście (nie jeść: słodyczy, owoców, białego pieczywa, nie pić: soków i napoi), dostałam żelazo (kiepska hemoglobina) i cośtam ziołowego (nie chce mi sie sprawdzać, co konkretnie) na uspokojenie nerek (powtórzyć wynik z moczu za pięć dni)...
Mam nadzieje, że wyniki się poprawią.
Mi ginka jeszcze dała dodatkowo kwas foliowy(chociaż jest w witaminach i w żelazie które dostała) bo podobno poprawia hemoglobinę.

ja dostałam skierowanie do szpitala na jutro, nie wiem co mnie czeka i co jest nie tak:confused::-(
Trzymaj się.

ja dziś idę na kontrolę i trochę się martwię, bo wyszło mi, że mam w moczu jakieś bakterie. Norma jest do 130, a ja mam 460 :baffled:
Trzymam kciuki, daj znać.
A i dzidzia ma tętno 150 nie za dużo?
Dobre:tak::tak:

Dziewczyny tak sobie czytam i czytam i mam pytanie: czy Wasze dzieciaczki już obróciły się główkami do dołu?
U mnie leży główką w dól.
Spokojnie na pewno się przekręci:tak:
 
reklama
Cyniczna to może uda sie uniknąć tego spzitala... oby tak było...

Elka no mnie tez dziwi, że lekarz nie powiedział Ci zjakiego powodu kładzie Cię do szpitala... ale bądz dobrej mysli...

anthea ja nawet nie wiem jak moja mała jest ułożona, mysle ze wariuje po całym, brzuchu... w podręcznikach jest napisane, że dziecko ma czas żeby obrócić się do 36tc, a niektórym to potrafia się przed samym porodem odwrócic...

Pszczółko super wieści:-)
 
Do góry