reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
cześć dziewczyny. Tydzień temu byłam na USG i okazało się, że mam mało wód... w pierwszej ciąży nie miałam tego problemu, niby mieszczę się jeszcze w normie ale i tak się martwię. Gin kazał mi dużo pić... więc ciągle z butlą wody chodzę... może któraś z was miała podobny problem i coś mi podpowie, doradzi, uspokoi???? A co do płci to też nie znam... a chodzę prywatnie.. następne USG 16 grudnia.. może się dowiem :)

tzw. pomiary "afi" na usg są "ruchome". na kolejnym już może być wszystko OK :-)
małowodzie i wielowodzie jest do obserwacji ale łatwo możesz te płyny uzupełnić. pod koniec ciąży ilość wód w naturalny sposób się zmniejsza. teraz trzeba pić dużo wody.
pamiętam jak byłam w ciąży z synkiem to na jednym usg afi = 6 - opinia lekarza uuuuu mało wód
za kilka dni afi 8 wszystko ok
to afu to jakiś pomiar, odległość między czymś a czymś i sam gin może się pomylić, rozumiesz - granica błędu..
nie ma co się stresować
gorzej z wielowodziem...
 
rurka nie stresuj się :* Ja też raz miałam powiedziane że mało wód, najpierw zapytał ile pije wody...potem kazał uzupełniać płyny. Przestrasyłam się z deka ale na nast wizycie już było ok także uszy do góry piękna
 
Wszystkim gratuluje udanych wizyt :):)
Ja bylam wczoraj na usg, ale plec nadal niezbadana ;) dzidzia ma juz ponad 11 cm i wazy 165g :)
Ciekawe co jeszcze tam wazy, bo nie przytylam chyba proporcjonalnie do dodatkowego "wkladu", ktory teraz nosze w brzuchu ;)
Chyba czas na dietke ;)
 
Wczoraj miałam wizytę. Wszystko dobrze. Trochę mi spadło Hgb I Rbc, więc lekarz przepisał mi tardyferon. W poprzedniej ciąży miałam małą anemię, więc teraz powiedział że spróbujemy do tego nie dopuścić. U mnie także nadal nieznana płeć.
 
reklama
Do góry