reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Widzę, że mamy ten sam termin :) Hihi na imieniny Stanisława. Obchodziliśmy Ś.P. dziadka imieniny tego dnia, więc chyba się nie mylę.
 
reklama
jak ja przegapiłam te kilka postów? :O wybaczcie :)


Ja po scenie fl:34.0mm hc:172.0m ac154.0 crb:20.0mm dokladnie 20 tyg 4 dzień dziecie w pierwszej sekundzie pokazało jajka czekamy więc na synka bardzo chcialam mieć parke intuicja zawiodła tym razem
Zobacz załącznik 601898
piękny synuś :) ważne że zdrowy :) mnie też intuicja zawiodła ;)

witam,
ja po usg.
miało być tylko skierowanie na badania i recepta ale lekarz stwierdził ze musi mi zrobić to polowkowe na nfz i no trudno ... zgodziłam się ;-)

mała jest ulozona już głowkowo - ale wiadomo jeszcze to może się zmienić bo to dopiero 6 miesiąc....
wazy ok 640 g
z obliczen i pomiarow jest 23t4d - jak dobrze pamiętam
wszystko ok.
wow, ale duża :) moja to waży 557g w 21t6d :D a z pomiaru wychodzi 22t1d :) czyli jakby tydzień różnicy między naszymi córami :) ale moja ułożona pośladkowo :)
fajnie, że u was wszystko dobrze i że malutka zdrowa :*
 
ooo jak męsko na tym forum :-D byliśmy dzisiaj wózki oglądać, i pani w sklepie pyta co będzie, a ja mówię, że chłopczyk, a ta się za głowę złapała i mówi, że w ciągu ostatniego tygodnia to może ze 3 dziewczynki się szykują a tak to same chłopaki, nawet przestała zamawiać różowe wózki, bo popytu nie ma :-D
gratuluję kolejnych rozpoznanych płci;-)


martuska co do wizyt: 10 stycznia- usg i wizyta na NFZ
13 stycznia- usg połówkowe i wizyta prywatne
5 marca- endokrynolog
 
Dziewczyny, gratuluję wizyt;-)no w siusiaki obrodziło, nie ma co. My z panienkami jesteśmy w zdecydowanej mniejszości. Będą miały nasze dziewczyny w kim wybierać;-)

Dziewczyny a mam takie pytanie co to znaczy jak masz łożysko przednie ? to to samo co przodujace? ale nie mam za nisko tak mam opisane ?????:confused::confused::confused::confused::confused:

ja też mam przednie. Też się wystraszyłam, ale lekarz powiedział, że to nic groźnego. Gorzej jakby było przodujące, ale ostatnio miałam dwa razy badanie szyjki i sprawdzał, że nic nie blokuje ujścia. więc mam nadzieję, że już się nie przemieści tam, gdzie nie trzeba;-)
 
My już po wizycie :) pisałam na fejsie to i tu:
Opóźnienie było i to godzinne, ale każda wchodziła z facetem a Ci maja najwiecej pytań. Szyjka długa zamknięta twarda. Na usg nas przewalkowa wzdłuż i wszerz. Potomek założył nogi na głowę i ani myślał zapozowac do pierwszego portretu, wiec lepsze mamy w 2d. Serce, nerki żołądek itd w porządku. Waga- po tatusiu 570g a ja przytyłam dopiero 4kg :D dostałam reklamowe jakiś książeczek próbek nawet smoczek z lovi i ćwiczenia dla ciężarnych. Następna wizyta 3.02 do tej pory mam oddać pare fiolek krwi i ta glukozę niedobra :/ ale mi kazała iść ze swoją butelka 0,33 rozpuścić w niej 75 g glukozy i wcisnąć cała cytrynę i schłodzić sobie jeszcze :D może tak to przeżyje.
A No i nic sie nie zmieniło, Kajtus za każdym razem pokazuje siuurka.
 
Cześć dziewczyny, gratuluje wizyt i siusiaków:-D

Ja dzisiaj też jestem po połówkowym usg, ale niestety nie wiem co będzie, bo się obraził i obrócił plecami - foch na całego:tak:
nawet żadnego fajnego zdjęcia nie mam, ale poza tym wszystko ok, waży 370 g WOTA_0012.jpg
 

Załączniki

  • WOTA_0012.jpg
    WOTA_0012.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Gratulacje zdrowych dzieciaczków :tak::-)


A ja dzisiaj po wizycie u endokrynologa - stwierdzona niedoczynność tarczycy. Będę brać leki Letrox. Do tego tabsy z jodem.
Eh co za anomalie :(
 
Do góry