reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Stazi w 5 miesiacu jak byłam to Maly lezał bokiem i lekarz tylko strzelil ze nic tam nie widzi i moze byc dziewczynka, ale ciagle myslalam ze bedzie chlopack, chociaz mnie to juz wsio rybka, wazne by bylo zdrowe i jednak z ta nerka bylo wszystko w porzadku... A dzisiaj zaciskal nogi, ale jak ruszal nimi to widzialam ze cos tam dynda i Pani doktor powiedziala ze na 100% bedzie chlopiec :D:D A wgl sie nie smiej bo moja kuzynka kupila wszystko dla dziewczynki a urodzil sie chlopak a lekarz byl taki pewny ;D
A co do ciuszków to dostałam od znajomej, wiekszość firmówek i to niezniszczone, więc część mogę oddać, a część wywioze do dziadkow, niech sobie leżą na strychu.. jak chcesz to wyślij mi meil-a w wiadomości a ja porobie zdjęcia i Ci pokaże co mam:)
 
Ostatnia edycja:
WITAM :)Byłam dziś na wizycie 3d/4d tzn na połówkowym.. I ciesze się bardzo, że mój gin dał mi skierowanie... A więc moja dziewczynka okazała się CHŁOPCEM na 100% Mały waży 562 gramy, wszystko dobrze, tylko Pani doktor nie podobała się prawa nerka i podejrzewa torbielowatość.. Może się mylić i sama to przyznała, więc załatwi nam wizytę na konsultacje do Poznania na Polna, we wtorek mam się dowiedzieć kiedy mam się tam udać.. Nóżki tak zaciskał, aż raz pokazał, co tam chowa i w końcu wiemy wszystko na 100% . Tak się kręcił, że ciężko było zdjęcie zrobić, ale cosik widać:)
A i termin z ostatniej miesiączki 3.05, a wg usg 30 kwiecień..
Zobacz załącznik 602277 Zobacz załącznik 602278 Zobacz załącznik 602279

Stazi ja mam coś ciuszków dla dziewczynki, możemy się dogadać :) Daj znać jakby co :)

Trzymam kciuki zeby z ta nerka wszystko bylo w porzadku:tak:

A no to tak jest, ze jak cos dynda to wiadomo ze to chlopak a jak nic nie dynda to moze byc albo dziewczynka albo chlopak, tylko ze mu sie klejnoty schowaly.

Ja sie ciesze ze tyle chlopakow tu na forum. Moja dziewuszka bedzie miala duzy wybor kawalerow w swim wieku:-D
 
gratki wizyt :-D


Julek będzie mieć dwa imiona ;-) nie mamy długiego nazwiska (raczej rzadkiego), imię też normalne :-) ale ... Mrówek ma drugie (teściu miał stryja Antka, więc chcieliśmy wyróżnić), więc Julek też dostanie :-D będzie Julian Maciej ;-) drugie po tatusiu, Mrówek też na drugie Maciej ;-)
aby uniknąć wybierania drugiego imienia po dziadkach, pradziadkach, doszłam do wniosku, że drugie imię moich dzieci będzie wskazywać na rodzica ;-) Julian Maciej - Janina Joanna ;-)

Stasiek fajne imię, ale podobnie jak Franciszek w wersji długiej dla mnie ... no nie wiem jakieś za długie ;-) zawsze chciałam mieć Antka i Franka i Julka :-D ale Franciszek bardzo popularny ostatnio, więc z niego zrezygnowaliśmy ;-) no i teraz cała nasza czwórka będzie miała imię 6-literowe :-D przy nazwisku 8-literowym ;-)

a Stasiu to mój tata był :-) i kot :-D i oba Staśki mega rozrywkowe szatany ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry