reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Gratuluje kolejnych pomyślnych wizyt:)
Co do wagi ja mam jeszcze 2 na minusie ale boje się co to będzie na koniec jak dzidzia zacznie porządnie przybierać;p Mam nadzieje że więcej jak 10 nie przybiorę;)
 
Madziulek będzie dobrze, nie masz co się na zapas stresować! Chociaż ja dziś przed zwykłym usg spałam może z 5 godzin w sumie, dzidzia się kręciła i ja też.
Kurczaczek trzymam kciuki za czwartkową wizytę!
Gwiazdeczka gratuluję synka :-)

Tak jeszcze z dzisiejszego badania to mam w opisie, że cała morfologia jest prawidłowa, ilość wód tak samo, łożysko na ścianie tylnej. Termin porodu wyliczony na 06.06, czyli mniej więcej to samo od pierwszego usg. Lekarz dopytywał, czy my się rodziliśmy w terminie i z jaką wagą. Mówił, że to bardzo często się zdarza i tydzień to nie jest duża różnica. Przeliczone ryzyka chorób genetycznych są jeszcze niższe niż na badaniach z pierwszego trymestru, więc super. Zabawne było pytanie o płeć, lekarz najpierw mierzył kość udową i pyta, czy znamy płeć, ja mówię, że nie, to pyta, czy chcemy wiedzieć, a ja do niego, że tak, ale już sama widzę, że nic między nóżkami nie dynda :-D Mężu jeszcze dopytał, czy na pewno dziewczynka ;-) Łzy mi stanęły w oczach ze wzruszenia, jemu chyba też :-) Powiadomiliśmy wszystkich i szczególnie moje koleżanki zachwycone, że będziemy stroić i rozpieszczać małą księżniczkę :-D Wklejam fotki, na trzecim nóżki i to co między nimi, mam nadzieję, że dziecię wybaczy matce ;-) DSC_0042.jpgZosia.jpgZosia2.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0042.jpg
    DSC_0042.jpg
    8,4 KB · Wyświetleń: 109
  • Zosia.jpg
    Zosia.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 97
  • Zosia2.jpg
    Zosia2.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 137
Ostatnia edycja:
Madziulek będzie dobrze, nie masz co się na zapas stresować! Chociaż ja dziś przed zwykłym usg spałam może z 5 godzin w sumie, dzidzia się kręciła i ja też.
Kurczaczek trzymam kciuki za czwartkową wizytę!
Gwiazdeczka gratuluję synka :-)

Tak jeszcze z dzisiejszego badania to mam w opisie, że cała morfologia jest prawidłowa, ilość wód tak samo, łożysko na ścianie tylnej. Termin porodu wyliczony na 06.06, czyli mniej więcej to samo od pierwszego usg. Lekarz dopytywał, czy my się rodziliśmy w terminie i z jaką wagą. Mówił, że to bardzo często się zdarza i tydzień to nie jest duża różnica. Przeliczone ryzyka chorób genetycznych są jeszcze niższe niż na badaniach z pierwszego trymestru, więc super. Zabawne było pytanie o płeć, lekarz najpierw mierzył kość udową i pyta, czy znamy płeć, ja mówię, że nie, to pyta, czy chcemy wiedzieć, a ja do niego, że tak, ale już sama widzę, że nic między nóżkami nie dynda :-D Mężu jeszcze dopytał, czy na pewno dziewczynka ;-) Łzy mi stanęły w oczach ze wzruszenia, jemu chyba też :-) Powiadomiliśmy wszystkich i szczególnie moje koleżanki zachwycone, że będziemy stroić i rozpieszczać małą księżniczkę :-D Wklejam fotki, na trzecim nóżki i to co między nimi, mam nadzieję, że dziecię wybaczy matce ;-)Zobacz załącznik 602815Zobacz załącznik 602816Zobacz załącznik 602817

Wreszcie widzę jak wyglada dziefcynka:D dookoła same siusiaki.
Slodziutka:)
 
Dzięki dziewczyny! Chodzę i się uśmiecham :-)
Bąbelek wydaje mi się, że tam gdzie chodzę na usg mają jeden z najlepszych sprzętów we Wrocławiu. Pięknie też serce było widać, komory i przedsionki wszystko bardzo wyraźne. Cały filmik jest ekstra :happy:
 
reklama
Do góry