reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Witajcie,
Jestem wlasnie po wizycie. Maluszek ma sie wspaniale mierzy 16mm i serce bije jak dzwon. Mam skierowanie na usg genetyczne i jeszcze beda mi badac krew w celu ustalenia ryzyka wystapienia chorob genetycznych. Ciesze sie bardzo :) bo wszystko jest w porzadku.
Super! Gratuluję. Ja nie mogę się doczekać swojej wizyty.
 
reklama
Hej dziewczynki, bylismy na usg. Mielismy robione już genetyczne bo dzidzia miała wymagane 4,5 cm... Rosnie jak na drozdzach i wg usg jest znów o tydzien starsza...:)
Krwiak niestety się nie wchłonał, ma teraz 2cm na 0.5cm, ale w porówanniu do pęcherzyka jest maleński, jednak dopóki calkowicie sie nie wchłonie (a jest taka możliwość) to musze leżec, brak leki i uwazac na siebie...

jesteśmy zakochani w maleństwie a oto dowód dlaczego :)
Video - TinyPic - bezpłatny hosting obraz Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting


Ja schudłam 2kg które przybralam a wiec znow startuje z waga 50.5 kg, wyniki mam dobre więc pozostaje tylko dużo ospoczywac i się nie pzremęczać...co prawda nie czuje sie zbyt dobrze przez te bóle brzucha ale dostałam nieco silniejszą nospę która pomaga od razu wiec poiwnno byc dobrze :)
 
Wow, ale super filmik jestem w szoku.. ja tez taki chce! :) A jak sie mocno dzidzia wierci w brzuszku.. modlisia mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze, nadal trzymam kciuki!
 
Modlisia przewspaniały ten filmik :-):tak: Super że maleństwo tak dobrze się rozwija, a krwiaczka też się z czasem pozbędziesz! Wspaniałą pamiątkę będziecie mieli :tak::-)
 
Ja filmik obejrze potem, bo moj internet mnie dobija ;/ Ale jezeli wszyscy mowia ze jest cudowny to napewno taki jest, juz nie moge sie doczekac azgo zobacze :)
 
reklama
Do góry