reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Kurde dziewczyny ja mam nadzieję, że margines błędu w moim przypadku jest na minus :-(, bo jakoś nie widzę tego, że miałabym takiego klocuszka wypchnąć. Ale powiem Wam, że w sobotę na zajęciach z wypierania położna wymacała małego i powiedziała nam, że mały ma jakieś 3200 :eek:. Czyli jakby wszystko się zgadzało, około tych 3500 może być.
 
reklama
Zalgol no dorodny synuś! Gratuluje! Ale to może błąd, a moja siostra urodziła 4kg SN i tylko 3 szwy więc niekkoniecznie CC. Poyśl my będziemy takie tyci tyci ubierać a ty na luzie "odchowane" :)

Dla pozostałych - gratulaje udanych wizyt
 
Zolgol rzeczywiście mały gigancik sie zapowiada, ale może np byc też dość długi i te kg sie ladnie rozłożą.Tez znam przypadek gdzie dzieciaczek miał 4200 i nie dość ze poród trwał tylko z pół godzinki to prawie nie porozrywał swojej mamusi.Wiec glowa do góry!!!!!

A ja jutro wizyta i juz sie nie moge doczekac ile ma nasz synuś.
Tak wogóle to od tygodnia jakiegos co chwila mam kłucia i takie sciskanie od spodu, ciekawe czy juz cos tam sie dzieje.
 
Mam pytanie do dziewczyn chodzących do lekarza na nfz. Kiedy robią ostatnie usg? ja miałam w 32 tyg ostatnio. Będzie coś jeszcze? Bo może się prywatnie umówię żeby zobaczyć co tam u małego słychać:)
 
Podgrzybek też miałam jakoś tak, takie bardziej szczegółowe, ale na każdej mam usg dowcipnie i przez brzucho wiec niewiem czy to normalnie. Teraz mam wizytę 03.11, wem, że dostanę skierowanie na te wszystkie potrzebne badania do porodu
 
Trusia - no to ja dowcipne miałam tylko w 7 tyg.. A potem przez brzuszek. A to w 32 to na tak kiepskim sprzęcie że dokładniej by chyba wymacał dotykając brzucha rękami;) W czwartek mam wizytę to zobaczymy. A badania już dziś robiłam, na te kiły, Hiv itp
 
Co do wielkości maleństw, moja babcia była takiej postury jak ja (podobno jestem cała babcia pod względem budowy) i rodziła 5-ciu kilogramowe dzieci (mój tata i jego brat). Trochę mnie to przeraża bo gin ostatnio powiedział, że Olka będzie raczej duża/

PS Coś nie mogę spać ECH
 
reklama
Do góry