reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

wczoraj po wizycie patronażowej położna kazała jechać z małym do lekarza, bo ewidentnie ma kłopoty z jelitami, to znaczy z perystaltyką... pojechaliśmy. Ja wiedziałam ,że coś go meczy bo w dzień to albo na rękach, albo cyc , a jak nie to płacz okropny i prężenie, poza tym kupki zielonkawe i czasem ze śluzem... pediatra przepisała nam debridat...zobaczymy czy pomoże, bo ja już nie mogę patrzeć jak się mały męczy. Z ciekawszych rzeczy ro wczoraj go zważyli i przez 3 tygodnie przybrał 1,5 kilograma. Przynajmniej wiem, że pokarm mam ok.
 
reklama
my się zapisaliśmy już na usg bioderek ale dopiero na 4 czerwca bo nie ma prędzej wonych terminów więc mały będzie miał wtedy 11 tyg
lene w 3 tyg aż 1,5kg! no nieźle mój w tym czasie przybrał 0,9kg;-)
 
U nas usg bioderrk robi sie w 4tyg, potem zalezy od lekarza. Teraz mamy przyjsc jak młody bedzie mial 5-6 miesiecy, bo było wszysko ok teraz.
 
a my ussg bioderek mamy w polowie maja....:/ co do wagi u nas 0,4-0,5 kg na tydzien :) 2 .04 bylo 2740g teraz pewnie 4600g:) wiec prawie 2 kg w 1 miesiac
 
zeberka to chyba przez to tak przybrał, że ja go cycem próbowałam zawsze uspokoić jak mu ten brzuszek doskwierał ... ale swoją drogą to córka też pamiętam , że na pierwszym bilansie po 6 tygodniach okazało sięm, że 2600 przybrała, więc może pokarm mam ok, i pewnie tak jest bo apetyt mam koński i jem bardzo dużo, mimo tego że wierlu rzeczy nie mogę.
Nabawiłam się zapalenia piersi...kwiczę z bólu, próbowałam już kapusty, sutki nadal w strzępach i podejrzewam , że to od nich ten stan zapalny się zrobił....najgorsza jest goraczka, zaczyna się o 17 i tak do późnej nocy mnie trzyma...meksyk
 
mi wszyscy wokoło mówia ze mam cycki chować, bo sie nabawie zapalenia piersi jak mnie przewieje...:baffled:
Ciepło na dworze... cycki o dwa rozmiary wieksze a ja mam je chowac pod swetrami...eh

Dziewczyny usg bioderek robicie prywatnie? Bo mi pediatra powiedział ze to nie jest refundowane, W ogole nie dostałam skierowania do ortopedy...
 
reklama
Do góry