reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

gosheek - znajdz sobie proszę poważniejsze problemy do dołowania!! z tymi pomiarami to różnie bywa i bywają różne. Mi tydzień temu na usg wyszło że mała waży 2100 a dziś że 2600 g. I co w tydzień przytyła 500 g ? nie sądzę, po prostu granica pomyłki to niby 300 g.

kademi - chyba za dwa tygodnie też zastosuję tę metodę SMS :) co prawda magnez już biore.
A może ten skrót to SEX MIĘDZY SPRZĄTANIEM ?? ")
 
reklama
nadiaa

Myślę, że te co nie biorą magnezu mogą sobie też tak ten skrót przetłumaczyć :-D

Ja znalazłam tylko na necie, że magnez porodu na pewno nie spowolni a jego wyższe stężenie w krwi pępowinowej wpływa na poprawę wyników w razie komplikacji porodowych bądź w razie wcześniejszego porodu więc może lekarz w razie czego dmucha na zimne a metodą sms chciał zachęcić mnie do dalszego brania magnezu :-p
 
Gratuluje Kademi :-)

A to już wiem dlaczego nie rodzę. Sprzątam, seks uprawiam ale nie biorę magnezu :-D Czyli to ten magnez winny że jeszcze nie urodziłam :-D
 
Nadia wynika super:))))

Gosheek proszę się nie dołuj, trzeba się cieszyć, że Miłoszek zdrowo rośnie kochana! Twoje obawy są suszne, bo już raz to przechodziłaś ale "a nóż widelec" teraz będzie inaczej... trzymam kciuki i myśl pozytywnie :tak:

Kademi gratulacje a metoda no nie da się ukryć... ciekawa :-D
 
gosheek dziewczyny maja racje nie ma ci sie martwic na zapas.....musi byc dobrze....usg czesto sie myli...
u mnie tez w 38 tyg wyliczyl ze mala ma 3600 tez wychodzi ze urodze kloca..mlody mial 4230 w 41 tyg sie urodzil...a co jesli tez przenosze teraz sama sie tego boje....najwazniejsze ze dzieciaczki maja sie dobrze..a wszystko jakos sie ulozy..
mowicie ze sprzatanie magnez seks pomaga :-D:-Dja czekam do niedzieli ostatni tabs we wtorek wizyta i ciekawa jestem co powie..
 
gosheek-kochana ja też dołączam z pocieszeniem, skoro lekarz nie widzi powodów do niepokoju jest dobrze :)
Kademi-Bardzo się cieszę :D A metoda jest super ja od 37 tyg. wdrażam tylko ciekawe co na to mój M.
marzenka- A jak ta Twoja koleżanka?
 
karolina hehe powiedziala ze nigdy wiecej:-D:-D
poki co zostaja dluzej w szpitalu..mlody ma jakas infekcje i teraz czekaja do soboty czy to od toxo czy miala paciorkowca bo jej gin nie zlecil badan na gbs,,a mowilam jej idz sama prywatnie to nie poszla.....ma wenflon w glowce
 
reklama
Dzieki dziewczyny za slowa pocieszenia. Po prostu bylam nastawiona zupelnie na co innego na wczorajszej wizycie. Bylam przekonana ze uslysze ze synek nadrobil zaleglosci wagowe ( a tu tekst ze jest jeszcze bardziej do tylu) i mialam nadzieje ze szyjka sie juz skraca i wogole, a tu taki zonk:(. Wyszlam z gabinetu z lzami w oczach a w samochodzie sie rozryczalam jak dziecko. Pojechalam do sklepu nakupilam przysmakow i wieczorem sie obzeralam ze smutku:(.

jankesowa ja tez chodzilam z maja 41 tygodni i skonczylo sie wywolywaniem. Dodatko termin byl taki sam wiec upal niemilosierny. Porod wywolywany dwa dni i nie wspominam go najlepiej. Mialam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej, bo wolalabym rodzic sn. A teraz juz zaczelam sie zastanawiac czy chce drugi raz przechodzic to samo pieklo czy zrobic sobie cc. W srode mam spotkanie z polozna zobaczymy co mi powie.

kademi gratuluje udanej wizyty i pozytywnych wiesci:)

monia nie chce klocka, tylko stresuje sie czy oby na pewno wszystko w porzadku. maja na tym etapie o wiele wiecej przybierala.
 
Do góry