reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

usg w piatek.
na razie na cesarke sie nie zanosi, mam nadzieje ze te rozmiary tez nie beda jakies na cc bardziej, bardzo bym chciala rodzic sn. ale termin wedlug OM to w zasadzie 1.09, wiec tolka moze sobie rosnac i rosnac jeszcze kilka dobrych tygodni...
 
reklama
uparte te szyji... nie wiecie ile czasu trzeba na zmiękczenie szyjki, ile na otwarcie? otwarcie chyba szybko bardzo moze nastapic, w ciagu kilku godzin z zamknietej moze zrobic sie calkiem niezle rozwarcie, a zmiekcza to sie jednak chyba dluzej?:confused:
 
Weronkazzz szyjka bardzo szybko może - moja kuzynka rano u lekarza była i dowiedziała się że szyjka jeszcze nie gotowa a o 17:40 synek był już na świecie po 20 minutach porodu w szpitalu :) Wprawdzie drugie dziecko ale duże ponad 4kg i 58 cm.
 
ja urodziłam się w 15 min :) A co ciekawe mama szykowana była na cesarkę. Przyjechała na porodówkę, położna zadzwoniła po lekarza i zanim ten zdążył dojść na sale ja już byłam na świecie :)
 
takim to dobrze:) jakby to tak trwalo u mnie okolo pol godziny to bym mogla rodzić i rodzić..a tak to chyba nastepne dziecko adoptuje :-p

weronkazz, spokojnie, jeszcze ci sie zdazy skrocic szyjka i zmiekczyc:p ma czas. a to chyba bardzo roznie może postępować.
 
reklama
weronkazz rozwiera się w trakcie porodu. do wszystkiego potrzebne są skurcze.
a mnie tu dziś małą ocenili na 3700:szok: słonica. głowa i brzuch 38tc, kośc udowa 42:szok: och żeby ją jutro zobaczyć
 
Do góry