reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry

reklama
Patch zdrówka dla Wojtusia oby lekko przeszedł tą ospę

u nas niby chrześniak miał i bywał u nas Emilka się nie zaraziła ale szczerze to pediatra mówiła że to ospa a siorka jakoś pewności do teraz nie ma
 
PAtch oby ospa łatwo przeszła!!!

Hubcia kuzynka ma teraz ospę własnie, ale ją to wysypało na maksa, nawet w buzi na dziąsłach, we włosach ma duzo krostek, w pupie nawet i na oczku. No ale teraz juz zasychac zaczynaja
 
A nasza wizyta u alergologa i testy skończyły sie fiaskiem, bo Filip takiego kozła dzisiaj miał, ze nic nie dał sobie zrobić..a przy ludziach to drzeć sie na niego nie będę...a w domu dostał ochrzan i 3 porządne klapsy od męza, bo jak on jest spokojny tak teraz to młody na prawdę przegiął, nie tylko w u lekarza..później też...no i następna wizyta na 18 lutego...
 
Kurcze, jeszcze jesień się nie zaczęła, a Oliwka już chora. Tzn czuje się dobrze, ale dostała zapalenie spojówek, oczy czerwone i zaropiałe. Nie puściłam dziś jej do przedszkola, bo to dziadostwo zaraźliwe i dziś pójdziemy do pediatry po krople do oczu. Od wczoraj jej zakrapiam Dicortineffem, ale e buteleczce już tylko parę kroplek na dnie.
 
mysiu nie dziwię Ci się, że się zdenerwowaliście:sorry: Zwłaszcza że następna wizyta dopiero w lutym:szok:

Kasiad mam nadzieję, że Oliwka ma się już lepiej i zapalenie spojówek odpuściło:tak:

My zaraz po przylocie do PL byliśmy chorzy i teraz jak wróciliśmy do IE, to dzieciaki miały katar przez parę dni. Mam tylko nadzieję, że na tym się już nasze chorowanie zakończy w tym sezonie;-)
W PL byłam z nimi u alergologa, przepisał nam super krople do oczu i lepszy syrop, chłopaki mają się po nich dużo lepiej:-) Co do testów to się muszę zorientować jak to wygląda u nas, bo w wakacje takich testów wykonać nie mogę, kiedy jest najwyższy stopień pylenia:sorry: Tak czy inaczej napewno są uczuleni na trawy i żyta:confused2:
 
reklama
Do góry