reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry

a u nas dziś jakaś ciężka noc. Szymek mimo inhalacji kaszlał dałam mu 2,5mL dipherganu ale poszedł piękny paw- ja też tak po tym g.... mam więc zrobiłam znów inhalacje czekałam godzinę strasznie kaszlał temp. wiecznie 37,7 -nie dostawał już ani kropli nurofenu- i podałam mu bactrim stwierdziłam że może pomoże a rano do lekarza to najwyżej odstawimy jedna dawka to nie wielki przestępstwo ale po tym za chwilę paw i znów zmiana pościeli i za pół godziny spał cicho do rana a dziś już ma temp. 36,6-36,7 ale kaszel mega gigant mokry i wodnisty katar na 14:30 do lekarza.mam nadzieję że to nie oskrzele aż mnie nerwy trzęsą.jest pełen energii mocno kaszle jak go proszę i wypluwa ślinę no i co chwilę dmucha nosek.
 
reklama
Karola, zdrówka dla Szymka.

Oliwka ma już mniej widoczną wysypkę na polikach, ma tylko takie typowe w szkarlatynie pultyny, wygląda przez to jakby miała gorączkę, ale nie ma. Za to zeszło jej na tą resztę ciała, na której wcześniej nie było krost, ma całe ręce wysypane do samych dłoni i nogi calutkie, a pośladki ma takie czerwone, jakby ktoś jej w tyłek natrzaskał :szok: W czwartek mam iść do kontroli, lekarka mówiła, że już nie do izolatki, ale jak wysypka jej jeszcze nie zejdzie, to myślicie, że mogę normalnie w kolejce stanąć i nie pozaraża innych dzieci :confused:
 
osłuchany stwierdziłą że jest ok że nie antybiotyk że jak odkaszlnie to jest cichutko.dostał coś innego na A....aby w nocy tak nie kaszlał ale ja się dziwię że dopiero teraz w sumie zaczyna kaszleć po 3 dniach dawania syropu hmmm zapisałą na wszelki wypadek antybiotyk abym dzwoniła jakby zaczełą się gorączka to powie czy podać czy nie ale myśli że nie skoro nie ma gorączki cały dzień 36,7 teraz ma 36,9 mam klepać plecki maks do godziny 17.

już się boję nocy- dostałąm ochrzan lekki że widać że nie śpię bo blada jestem jakbym paść miała a powinnam o sobie też pomyśleć ale jak tu myśleć o sobie jak dziecko chore i kaszle i wymiotuje czuje się taka bezradna i beznadziejna.zobaczymy jak jutro.
 
karola wiem ,ze się martwisz ale jak mały wymiotuje .....lecz pewnie paw ma zawartość dość spora flegmy......pewnie Ci będzie kaszlał tak do 2 godzin po zasnieciu(mi zawsze wymiotuje po akcji kaszel..paw i spokój) .ale potem noc spokojna
i dbaj o siebie ( i fasolinke) bo dbasz wtedy o 2 osoby;-)
 
Agusia dziś pojehcaliśmy do laryngologa,żeby sprawdził,co tam w uchu siedzi i sie okaząlo,że ma wydętą błonę bębenkową,bo za nią zgromadził sie płyn,no i mamy jakies kropelki do nosa ,no i nakaz dmuchania w słomke do butelki z wodą,by wyrównywalo sie ciśnienie w uszach,Po za tym okazalo sie,że bardzo słabo słyszy na oba uszy,ale zmian zapalnych nie ma.to jakby stan pozapalny.
 
są specjalne balony do dmuchania nosem ale koszt balonu 50 zeta z tego co pamiętam bo kupowalismy Kondziowi po zabiegu

Właśnie lekarz mówił,ale Kuba nie może dmuchac nosem,bo ma zakrapiany nosek kroplami i by wydmuchał wszystko.A podobno ten sam efekt mozna uzyskac dmuchając w słomke buzia do butelki z woda.żeby mu to juz przeszło,bo normalnie masakra,słabo słyszy i przez to krzyczy,nastaiwa głosno bajke,a jamusze 3 razy conajmniej cos powtórzyc,a wiadomo nie moge głośno mówic,jak np, mała spi.
 
reklama
już nic nie chwalę ale ten nowy syrop ograniczył w nocy kaszel że mogłam zrobić pierogi.dziś nie ma kataru i czasem mokro kaszlnie i nie nie wiem czy dalej dawać mu syrop wykrztuśny czy już tylko standard rutinkę, jego misie witaminowe hmmmm temperatura super 36,6

kurcze nawet nigdy nie słyszałam o takich balonach.
 
Do góry