reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, wyniki, usg majówek 2017

reklama
Bylam dziś. Maleństwo ma sie bardzo dobrze. Chcielismy podejrzec płeć to zakrylo rączka..... Wstydliwe jakoś:laugh2:
20161122_192232.jpg
20161122_192232.jpg
20161122_192232.jpg
 

Załączniki

  • 20161122_192232.jpg
    20161122_192232.jpg
    470,5 KB · Wyświetleń: 1 019
Ja byłam dzisiaj niestety bez usg, tak sie nastawiłam , ze moze zobacze maluszka, a teraz tak sie martwię ze moze cos nie tak jest , albo ze moze serduszko nie bije a on nie sprawdził takie głupie mysli mi przychodza[emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
katiuszaa chyba nie jestes sama z tymi swoimi myslami. Ja tez czasami tak mam. Dzis malucha widzialam i slyszalam wiec jest ok. Dopoki mie czuje sie ruchow to tak jest, potem zas niepokoisz sie ze dawno dzidzia sie nie poruszyla....
 
Teraz wizyta za miesiac wiec 2 miesiące nie bede maluszka widziała [emoji17] na te 3D połówkowe tez jade za ok miesiąca wiec jeszcze tyle czasu[emoji17] no nic pozostało czekać ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wizyte 28 listopada i mam nadzieje ze zobacze czy to chlopak czy dZiewczynka :) chociaz mam 3 corki i tamte ciazr jakos lzej znosilam :) wiec moze hehehee
 
reklama
Do góry