reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wojtuś 25tydz. 03.01.2011

Agata tez miewam takie chwile refleksji ...... tak wiele dałaś rade uniesc , tak wiele Wojtus wywalczył ... teraz to powinno isc juz z górki !!!
Wojtus jest cudny i faktycznie taki szczypiorek ... zapewne taka jego uroda :)
Mam nadzieje ze ten bronchit nie da wam w kosc i kaszel bedzie sie juz wyciszał... tego życze z całego serca - pozdrawiam i buziale dla Wojtusia!
 
reklama
Zdrówka dla Wojtusia.

Agata, mój Szymek też długi i chudy, a na buzi kluska taka, że aż komicznie to w całości wygląda :)
Mój Szymek za 3 m-ce ma roczek, wiem, wiem kupa czasu, ale też jestem ciekawa z jaką wagą go przejdzie.
Jak narazie to wagowo i wzrostowo bardzo odbiegamy od normy.
 
Agata nawet tak nie myśli i nie pisz. Nie pozwalam Ci, rozumiesz!!!!!
Wojtuś da radę, Wy dacie radę. Zyczę mu przede wszystkim zdrowia w dniu jego roczku, a na dwa latka zrobicie niezłą bibkę. Jestem z Toba całym sercem i bede się modlić, by jak najszybciej z tego wyszedł.
 
Agata nie******* głupot bo ci w zad natrzaskam . za tydzień będziemy wirtualnie dmuchać świeczke razem z wojtusiem . ani sie waż myśleć inaczej i dawaj nam tu znać nabierząco oczywiście w miare możliwości. tule cie mocno i modle sie za brzdąca. UWIEŻ W SWOJE DZIECKO BO JEŚLI NIE TY TO KTO?....
 
reklama
Agata,co Ty piszesz???:wściekła/y:
Nie wolno Ci tak pisac,a nawet myslec!!!
Że tez musiało go dopaść to dziadostwo,i to jeszcze na roczek..:-(
Ale Wojtuś to bardzo silny facet,wiadomo,że poradzi sobie z wirusem,oby jak najszybciej!
Zdrówka dla małego życze...
 
Do góry