reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki i foteliki

madziulka11

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Styczeń 2011
Postów
144
Miasto
lublin
Dziewczyny postanowiłam podpytać czy już zastanawiałyście się nad bryczką dla dla waszych maluszków :D Obecnie w modzie są wózeczki w starodawnym stylu i ciekawi mnie czy idziecie w tym kierunku,a może jednak macie inne upodobania :-)
 
reklama
wozek-wielofunkcyjny-coneco-toledo-3w1-niebieski_0_b.jpg Więc jako pierwsza pokazuję wózeczek dla mojego bobaska :-)
 
ja szukam bryczki która da się tak złożyć żeby weszła do małego bagażnika, podobają mi się mutsy evo :)
 
Przy Oliwii miałam Mutsy i okazał się trafionym wyborem. Niestety już go nie mam :-(.
Teraz zastanawiam się nad Mutsy lub Maxi Cosi :-), a co kupimy zobaczymy w październiku :-).
 
My zakupiliśmy polski wózek 2w1 Kaps3; mamy teren, więc zależało mi na terenówce na dużych kołach, a nie chciałam inwestować w dwa wózki.
Ale dziś nie tylko bym go już nie kupiła (wolałabym nawet dołożyć te kilka stówek więcej), ale wręcz rozważam zakup innego wózka dla drugiej dzidzi - najlepiej tak, żeby móc oba maluchy wozić.
Chociaż na spacery do lasu nasza terenówka nadaje się idealnie, to do miasta zakupiliśmy już dawno parasolkę - używaną i jestem bardzo zadowolona z niej. Mało miejsca zajmuje, jest lekka i poręczna - wygodnie ją zapakować zwłaszcza, kiedy na dworze błoto i chlapa.

Na co nie zwróciłam uwagi/w czym brakowało mi doświadczenia?
Budka - w dużym wózku się nie składa całkowicie, więc podczas spacerów zasłniała małemu widoki i w ogóle nie podobało mu się leżenie w niej.
Ciężar i gabaryty - wydawało mi się, ze jak będę musiała ją pakować tylko do auta, to będzie luz; nie był. A jak robiłam większe zakupy i towarzyszyła mi jeszcze mama, to naprawdę ciężko było się ze wszystkim pomieścić.
Zdejmowanie tapicerki - trzeba użyć w tym celu śrubokrętu :szok: A miała być zdejmowana lekko i przyjemnie (np. na napki jak w spacerówce Jane).

Teraz interesuje mnie również, żeby jednak móc zapiąć w stelaż fotelik samochodowy i dołączyć podest dla syna, bo inaczej trudno mi sobie wyobrazić wypad z dwójką szkrabów. Mam jeszcze chustę, ale na zimę jakoś nie bardzo mi się widzi...
 
ja wybrałam wózek polskiej firmy Mikado Aston. Jeszcze go na żywo nie oglądałam także decyzja może się jeszcze zmienić...
index
 
My zdecydowaliśmy sie na wozek firmy implast:) jedyne co będziemy chcieli zmienić to kolor (o ile bedzie dostępny grafitowy) ;) chociaz ten czerwony co na zdjęciu tez ładny:)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 180
  • image.jpg
    image.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 167
ja mam wózek po młodym Quinny Buzz z możliwością zamontowania z przodu 1 lub 2 kółek. Ogólnie z wózka jestem baaaaaaardzo zadowolona i gdybym jeszcze raz miała wybierać to na pewno ten sam. Bardzo dobrze się prowadzi, łatwo się składa i jest stosunkowo lekki.
 
reklama
Ja zdecydowałam sie na ADBOR Arte Alu 3w1 wózek wielofunkcyjny ze względu na lekki, aluminiowy stelaż, skrętne przednie koła, dzięki którym wózek prowadzi sie rewelacyjnie. Szybko sie składa i nie ma problemu z zalożeniem gondoli czy fotelika. Material jest nieprzemakalny, łatwo się go czysci. Spacery nawet po gorszych drogach nie sprawiaja problemu. Jestem zadowolona z wózka.
 
Do góry