reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek?????????

No to może ja;)
Raczej nie o cenę się rozchodzi w wózkach wielofunkcyjnych, a o oczekiwania względem wózka poszczególnych użytkowników;) Są wózki w komplecie kosztujące ponad 4 tys, a wygląd spacerówki jest powalający, starczyć może Ona najwyżej do 12-18 miesiąca. Bez problemu można znaleźć wózek wielofunkcyjny nie drogi, a posiadający spacerówkę w której dziecko spokojnie do tego trzeciego roku życia będzie jeździło, chociaż w międzyczasie i tak zapewne kupi Pani już tzw. "parasolkę" bo ciężar wózka w raz z dzieckiem przerasta możliwości przeciętnego rodzica;) Często spotykam się też z sytuacją, że rodzice kupują sobie "parasolkę" na jakieś zakupy itp, a spacerówkę z wózka wielofunkcyjnego zostawiają na spacery w ciężkich terenach;)
Rozsądna cena za wózek 3w1 wydaje mi się, że mieści się w granicach 1600-2200 zł, chociaż tu opinie mogą sie różnić. Co do fotelika to wielu producentów robi do swoich wózków adaptery pod foteliki lepszych marek, które w testach zderzeniowych mają bardzo dobre wyniki np Maxi-Cosi, Recaro, Romer i tu już zależy od Pani czy na taki się Pani zdecyduję chociaż jak najbardziej bym zachęcał. Wózki, które mieszczą sie z fotelikiem w tym przedziale cenowym to np: X-lander XA,XQ, Mutsy Transporter, Bertini X2,X4, Babysafe Speedy, Tako i jego wszystkie modele praktycznie i wiele innych, prosze o sprecyzowanie oczekiwań od wózka to możę trochę zawężymy obszar poszukiwań;)

Pozdrawiam
 
reklama
Do wózków w tym przedziale można jeszcze dopisać navingtona :-) np. cadet 3w1 kosztuje w granicach 1700 zł, caravel już troszke droższy ale tam jest wahaczowe zawieszenie i wszystkie koła pompowane. Jak zwykle wszystko zależy od kasy, ile się chce wydać. Jeżeli chodzi o navingtona, bo akurat ja mam ten wózek, to zaletą jest możliwość kupienia najpierw samej gondoli i ramy, a dopiero potem ew. spacerówki. Zawsze przeze te pierwsze miesiące można sie zorientować czy się wozek sprawdza, i potem albo dokupić siedzisko, albo zacząć szukać innego wózka :tak:
 
Nasz sklep poleca wózki 3w1 polskiego producenta marki TAKO.
Wózki te posiadają pompowane koło, które co ważne są łożyskowane, dużą gondole a spacerówka jest wpinana oddzielnie.
 
Jestem w pierwszej ciąży, więc musicie mi wybaczyć te banalne pytania ... :)

Rozglądam się za wózkiem, tak orientacyjnie narazie. Im więcej przeszukuje sklepów i aukcji tym mniej wiem. Powiedzcie mi jak to jest: jeżeli kupie dobry wózek wielofunkcyjny na jak długo on wystarczy? Bo gondola przyda się +/- na pół roku, a ta spacerówka? czy lepiej kupić w rozsądnej cenie, później wymienić czy raczej wielofunkcyjny dobrej firmy?
Jakie firmy polecacie i jaki przedział cenowy jest najodpowiedniejszy ( aby nie przepłacać )?
Czy w tych wózkach polecacie te foteliki samochodowe?

Czy znalazłaś już wózek? Dobry wózek wielofunkcyjny jak jest rozsądnie wybrany i nie zmieni Ci się gust ;-) to powinien wystarczyć na większość okresu wózkowego. Często sie kupuje jeszcze parasolkę bo jak dziecko rośnie to jest coraz cięższe i po prostu trudno zobie poradzić z wózkiem dużym i z dzieckiem. Ale nawet na to widziałam już sposób, Caravel 3 w 1 + rama Finn GRATIS Caravel | Spacer | wózki trójfunkcyjne | Navington | ZESTAW PROMOCYJNY FINN GRATIS | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa jak byś sie na navingtona zdecydowała, którego polecam z włąsnego doświadczenia, to masz teraz ramę parasolkę gratis. Czyli w sumie cały zestaw z fotelikiem, torbę, spacerówką itd zw dobre pieniadze. Co do fotelika to ja mam x-cara z zestawu z wózkiem i jestem zadowolona.
 
Do góry