reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Elmaluszku czy on się tak składa i chowa do tego plecaczka czy ja jakaś naiwna jestem:confused:
Bardzo mi się spodobał, szczególnie przednie kółka:tak:
 
reklama
Anielap-ten plecak to tak pic na wode bo nawet go nie dostalismy wiec nie wiem po co go pokazuja:baffled:Ale tam mozna wlozyc ten pokrowiec na zime.
 
Dziewczynki, potrzebuję rady bo się zdecydować nie mogę. Chcemy kupić na dniach wózek-parasolkę. Bardzo mi się podobała ta Szopkowa, ale niestety jak dla mnie ma wadę - nie rozkłada się zupełnie na płask, tylko na pół leżąco. No a ja jednak przyjmuję, że Magda może mi w wózku usnąć jak będziemy łazić na wakacjach, więc chciałabym aby było więcej niż 2 czy 3 pozycje oparcia. Znalazłam kilka wózków na Allegro i jakoś nie mogę wybrać. Wyraźcie proszę swoje typy:
1. Wózek spacerowy spacerówka parasolka VENUS W-wa! (365595602) - Aukcje internetowe Allegro

2.
Disney wózek parasolka spacerówka ProKids (373688152) - Aukcje internetowe Allegro

3.
Wózek spacerowy parasolka LUCK WYSYŁKA 0 (373367892) - Aukcje internetowe Allegro

4.
www_e-graco_pl SUPERPROMOCJA GRACO MOJO PARASOLKA (376236240) - Aukcje internetowe Allegro

No i co o tym sądzicie?
 
Elmaluszek, ja też nie.:-D Ale niestety nie stać mnie żeby wydać 600 zeta czy więcej na parasolkę.:zawstydzona/y: A Weronice swego czasu kupiłam w jakimś molochu parasolkę firmy Polak i służyła jej przez 3 lata bezawaryjnie, a przewiozła takie ciężary że tylko czekałam aż padnie. A miała tylko 3 punktowe pasy, nie miała koszyka ani budki. I do tej pory leży u mojej Babci (nie wiem po co, ale pewnie dlatego, że moja Babcia niczego z reguły nie wyrzuca).:cool: Natomiast nie sądzę aby się nadała teraz dla Magdy - jest i za stara i za bardzo zniszczona.
 
1. Bardzo podobny z wyglądu do mojego Zoopera - więc wydaje mi się OK. Na lato bardzo przydaje się ta duża buda, mozna dziecko osłonić od wiatru i słonca. Rozkłada się do pozycji raczej półsiedzącej niż leżącej ale mój mały potrafi i tak smacznie spać. Wózek jest leciutki i łatwo się składa. Bardzo zaintrygował mnie to że koła mają amortyzatory :szok:, to raczej bardzo rzadko spotykane w parasolkach. Ale jeśli rzeczywiście tak jest to szacun dla producenta :tak:. Jednak wózkiem telepie na każdej nierówności i raczej nie nadaj się w dłuższe trasy czy na wyboje.

2. Oj ja odradzam, będziesz sobie obijać nogi o ten pręt między tylnymi kołami. I tak ciężko się chodzi z takimi wózkami bo się kopie w koła, a tutaj jeszcze wsadzili jakiś kawałek metalu :baffled:. Ale ma dosyć duży kosz - a to się przyda na wyjeździe no i podstawke na butelki nad budką - też fajny pomysł.

3. podobny do 1. tylko kolorki jakies takie nie w moj gust....

4. hmmm ciezko powiedziec bo mało zdjec, ale cena kuszaca i ludziska sie rzucili

Dzagud najlepiej to skocz do sklepu i sobie sama pomacaj - a i czasem mozna taniej kupic niz na allegro
 
Dzagud Graco odradzam, z tego co wiem kółka szybko się rozklekotają :confused:

mi osobiście podoba się najbardziej dwójka ;-)

ale wiesz zależy czego oczekujesz od wózka, bo ja jak kupowałam, to chciałam bardzo lekki, żeby problemu w autobusie czy pociągu nie było, a na pałąku mi nie bardzo zależało (zresztą zawsze pałąk można dokupić)
 
reklama
Dzagud nie doradzę (mi się podoba 1) ale popytaj ludzi, którzy kupili te wózki:tak: z reguły chociaż kilka osób odpisuje:tak:
 
Do góry