reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Dzagud fajny wózio
Ja zastanawiałam sie nad parasolką bo mamy quinny buzz,ale chyba w przyszłym roku kupię BUGGSTER bo mi sie podoba i dzidzi wieksza może w nim się zdrzemnąc
 
reklama
wracam do zakupu spacerówki, tym razem parasolki. poprzednia kaput :wściekła/y:
Cena ok. 200, waga do 8 kg, składana jak parasolka, nieawaryjna :sorry2: na krótsze i dłuższe spacery po chodnikach i "terenie"

Moje typu na dziś:
- chicco ct 0.5 evolution (kolor hawai)
ct%2005%20hawaii3.JPG


- titanum baby buggy (kolor czerwony)
5cz.jpg


- baby dreams bunny (kolor nie zdecydowany)
bunny_p_04.jpg



W sklepie bawiłam się bunny i nawet bym go kupiła, ale rurki takie jakieś cienkie mi się wydawały :dry: i ten brak podnóżka :sorry2: i chyba wózkowi bunny już dziękujemy ;-)

pozostałych wózków na żywca nie dotykałam ;-) widziałam jedynie tego titanium, ale z daleka i nawet nawet ;-) niby ma wzięcie, ale boje się, że będzie tak jak z coneco :dry: znaczy się czytałam, że te titanium przychodzą niby jako no name i dopiero firma nadaje logo :dry: chińskie pierdoły :crazy: no i niby są one holenderskie, a w holadnii nie znają tej firmy :baffled: ale ma za to barierkę ;-) i podnóżek długi ;-) i koleżanka mi go polecała ;-) określiła go jako super wypaśna parasolka :-D
z kolei na tego chicco jestem napalona, ale ... czytałam, że chicco są bardzo awaryjne :-( i akurat nie polecają tych wózków :-(

i teraz to już sama nie wiem :-(
 
Ostatnia edycja:
Gingeros-ja akurat jestem zadowolona z chicco i tfu tfu nic jeszcze sie nie popsulo:-D
Ale nie polecam z jednego wzgledu-cieżki rzeczywiscie.
 
ten akurat jest niby leciutki ;-) ale nie podoba mi się ta firanka za budką :dry:
na razie wygrywa titanium :tak: poczekam na Szopkę, niech ona coś więcej o tym Titanium napisze ;-)
 
Gingeros na mnie też najlepsze wrażenie zrobił ten Titanium :tak:
Znajoma ma Chicco i narzeka, że szybko się rozklekotał, natomiast ten ostatni nie wygląda mi zbyt solidnie :dry: (faktycznie, cienkie te rurki).
My wciąż pomykamy w Mutsy, a okazjonalnie w Maclarenie i chwalimy sobie :tak:
 
ESIU o tym ostatnim bardzo dobre opinie czytałam :szok: fajnie się prowadził i takie tam ;-) o chicco czytałam to co twoja znajoma mówi ;-)

no to chyba zostanie nam ten titanium :-D
 
Gingeros, też Ci miałam napisać abyś na Szopkę poczekała. Gdybym miała z tych 3 wybierać to też bym brała Titanum. Widziałam u Szopki na żywo i jest bardzo fajny. Ja się nie zdecydowałam bo nie rozkładał się całkowicie na płask, a mnie Madzia często w wózku zasypia i zależało mi na całkowitym rozkładaniu. Poza tym super pozytyw.:tak:
 
Gingros użytkujemy Titanium od wiosny i jak na razie super się sprawuje i jest bezawaryjny, choć eksploatujemy go często na polnych i leśnych drogach.:tak:
Miał być tylko na wypady zakupowe a w sumie używam go częściej niż Mutsiaka.
 
SZOPKA super, dzięki! Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałam :tak: ;-) a powiedz mi, widziałaś kolor czerwony na żywo? na zdjęciu aukcji jest on bardziej róż niż czerwień, i cholera boję się, że będzie za babski dla Antonka :-D bo niebieskiego nie biorę pod uwagę ;-) no chyba, że pistacjowy ;-)

bo ja już raczej na tego Titanium się napaliłam ;-) no chyba, że zmienię jeszcze zdanie :-D
 
reklama
Do góry