reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki - czyli pierwsza bryka dla naszego smyka ;)

Dorotqua tak dokładnie wybrałam kolorek o4. Zmylił mnie link - myślałam, ze wybrałaś kolorek w kropeczki, bo w linku był (POLKA) i stąd tak napisałam, że ja wybrałam inny kolor :)
14968118.jpg
Myślę, że będziesz zadowolona - tak jak i ja i ze w użytkowaniu wózeczek sprawdzi się tak jakbyśmy sob ie tego życzyły :)

 
reklama
A powiedzcie co myślicie o takimtako_monodi_1_d.jpg
Strasznie wbiłam go sobie do głowy tylko akurat nie ma go nigdzie na stanie i trzeba robić na zamówienie, na które trzeba czekać ok 3 tygodni. W sumie byłoby ok bo i tak prędzej nie wyjdę tylko fotelik będzie prędzej potrzebny do szpitala...i teraz nie wiem co robić:confused: co o nim sądzicie?
 
Dorotqua na stronie jest i już tam wczoraj dzwoniłam, niestety na stanie też tego koloru nie mają:-( Mogą go zrobić na zamówienie ale potrwa to do trzech tygodni... Ale chyba i tak go zamówimy, fotelik pożyczymy od znajomych na wyjście(w sumie na chwilę bo szpital mamy kawałeczek od domu) a zanim wyjdziemy na spacer to powinien dojść. A cenowo wychodzi podobnie jak wszędzie więc chyba przy tym zostaniemy, bo to jedyny który nam się wspólnie podoba:sorry2: Nie mam już siły szukać czegoś innego bo mi to spędza sen z powiek... wrrrrrr:crazy:
 
Widziałam, ale dzięki mimo wszystko;-) Opinie mnie trochę zraziły, no i nie ma telefonu do gościa więc zamawianie w ciemno też bez sensu:baffled: wysłałam mu zapytanie na wszelki wypadek ale póki co cisza...a czas ucieka więc chyba jednak zamówię u producenta:happy:
 
powiem wam wózki tako rewelacja sami mieliśmy LARET w grochy zakupić i powiem was że ten co kupiliśmy nie odbiega prawie niczym od tego co chciałam. Oczywiscie jeżeli chodzi o prowadzenie funkcjonalność koła amortyzatory to samo. Wiadomo TAKO to TAKO a nie jakaś tam polski producent
Nowy wypust wózków fajny nie widziałam ich jeszcze na żywo ale jak czytam plastikowa gondola to tak trochę mnie blokuje jak to wygląda... plastik?

A o to zdjecie mojego które miałam wstawić ocho cho temu zdjecie zrobiłam ale brakowało czasu na wklejenie :p
DSC_9764.jpg
 
Czarni mi Laret też wpadł w oko strasznie ale już cenowo Tako Heaven nadwyrężył mój budżet a Laret był chyba z 300 zeta droższy:baffled:. Ale spoko liczę że to będzie dobrze wydana kasa:tak:.
 
Czarni ja go oglądałam jakiś czas temu w sklepie i wygląda bardzo fajnie, wtedy jeszcze nie czytałam opisu i nawet nie wiedziałam o tej plastikowej gondoli...ale z tego co kojarzę to była normalnie obita materiałem, gdyby był tam "goły" plastik to pewnie rzuciłoby mi się to w oczy;-) Mam nadzieję, że nie pożałuję zakupu. A ten Twój bardzo ładny w groszki:tak: tez mi się takie podobały ale mojemu nie bardzo...:baffled: poza tym gdybyśmy mieli kiedyś chłopca to chciałbym żeby wózek posłużył również drugiemu dziecku więc musi być bardziej uniwersalny.
 
reklama
tak jak dla mnie dla drugiego dziecka to mogę wymyślać bo już na razie nie planujemy wiecej dzieci. Ale jak bym miała kupować z myśla o drugim dziecku to też bym była bardziej ostrożna z kolorami i pewnie wybralibyśmy tako żeby wytrzymał "te" lata miedzy jednym a drugim dziecku :)
 
Do góry