reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

L-oka super ten wozeczek! :) Kolor piekny! :)
Ja chyba meza przycisne zebysmy juz przywiezli nasz od rodzicow, mielismy to zrobic dopiero po urodzeniu sie malucha, ale chce sie jednak wczesniej nacieszyc ;)
 
reklama
L-oka super ten wozeczek! :) Kolor piekny! :)
Ja chyba meza przycisne zebysmy juz przywiezli nasz od rodzicow, mielismy to zrobic dopiero po urodzeniu sie malucha, ale chce sie jednak wczesniej nacieszyc ;)

Warto wczensiej - my wczoraj uczyslismy sie obsługi :) jak zakladac adaptery do nosidelka i jak je wpinac na stelaz itp. No chwilke to zajelo :)
 
śliczny wózeczek !!! mi osobiscie podobaja sie graco evo wozki, niska cena i bardzo funkcjonalny, jesli chodzi o fotelili to mam trzy typy dla starszaków. pierwszy z nich to graco coast - rowniez niska cena, mieciutki i latwy w uzyciu, podobny jest graco nautilus - i tu rowniez cena jest przystepna, a fotelik spelnia nawet wymagajacych uzytkowników wymagania :) trzeci typ to jane montecarlo r1 - dobra cena, latwy w uzyciu i montazu, bezpieczny :)
 
śliczny wózeczek !!! mi osobiscie podobaja sie graco evo wozki, niska cena i bardzo funkcjonalny, jesli chodzi o fotelili to mam trzy typy dla starszaków. pierwszy z nich to graco coast - rowniez niska cena, mieciutki i latwy w uzyciu, podobny jest graco nautilus - i tu rowniez cena jest przystepna, a fotelik spelnia nawet wymagajacych uzytkowników wymagania :) trzeci typ to jane montecarlo r1 - dobra cena, latwy w uzyciu i montazu, bezpieczny :)

od wielu osob slyszy sie dobre komentarze na temat evo.
 
Wczoraj zamówiliśmy wózek :-) BUGABOO CAMELEON 3 CZARNO - PETROL BLUE

bugaboo.jpg
Dokupiliśmy terenowe kółka bo mam zamiar trochę po lasach pojeździć ;-)
Dobrze, że zdążyłam przed porodem :tak:
 

Załączniki

  • bugaboo.jpg
    bugaboo.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 172
reklama
Do góry