reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

tamten wczesniejszy to firma jedo :)
ale ja teraz zastanawiam sie powaznie nad tymi ponizej, maja dobre opinie, fajny wyglad i sa takie zgrabne, a takie mi sie wlasnie podobaja :) wiecie cos moze na ich temat? Ja na pewno kupie uzywane bo nowe maja za wysokie ceny :)




122547731_7_644x461_wozek-gleboko-spacerowy-quinny-freestyle-3xl-2w1-.jpgmutsy-transporter-purple_7772.jpgten pierwszy to : QUINNY FREESTYLE, a drugi to : MUTSY TRANSPORTER
 

Załączniki

  • 122547731_7_644x461_wozek-gleboko-spacerowy-quinny-freestyle-3xl-2w1-.jpg
    122547731_7_644x461_wozek-gleboko-spacerowy-quinny-freestyle-3xl-2w1-.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 104
  • mutsy-transporter-purple_7772.jpg
    mutsy-transporter-purple_7772.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 107
reklama
tamten wczesniejszy to firma jedo :)
ale ja teraz zastanawiam sie powaznie nad tymi ponizej, maja dobre opinie, fajny wyglad i sa takie zgrabne, a takie mi sie wlasnie podobaja :) wiecie cos moze na ich temat? Ja na pewno kupie uzywane bo nowe maja za wysokie ceny :)
Jeśli chodzi o mutsy trasporter to jest fajny wózek, ale szybko ścierają się koła. Dlatego jak chcesz kupić używany to przede wszystkim obejrzyj koła.



Zobacz załącznik 607211Zobacz załącznik 607212ten pierwszy to : QUINNY FREESTYLE, a drugi to : MUTSY TRANSPORTER[/QUOTE]
 
Fajna stronka z opiniami. Przyda mi się, bo zastanawiam się jeszcze czy nie kupić czasem wózka przez Internet (czasem się trafiają w dobrych cenach), to wtedy dobrze znać różne opinie.
 
ja niestety nie znam nikogo kto ma, ale tutaj jest fajna stronka Hartan Wózek VIP XL opinie - bangla.pl , sa tam opinie o wózkach, korzystam z niej teraz jak wybieram wózek dla dzidziusia :)
Dziekuje bardzo!! Wlasnie zaczęłam patrzeć na ten wozek dzieki opiniam, bo jest najlżejszy i najmniejszy na rynku i zarazem mówią ze dobry. Jedynie cena faktycznie jest nie mała( maź mówi ze dla dziecka musi byc najlepszy...ale tu jeszcze czas oczekiwania 10-12 tygodni( szok
 
Ja na szczescie nie musze szukac lekkiego. Ale jak ktos jest drobny, ma jakies problemy ze zdrowiem/kregoslupem czy musi targac na wysokie pietro wozek to wiadomo ze to bardzo istotne ;-)

Ja mam kilku faworytow ale nie spiesze sie jeszcze z zakupem chociaz za jakies 2 msce trzeba bedzie juz wybrac cos konkretnego. Wozek planujemy kupic tuz po porodzie, bo wczesniej by mi zagracil i tak malutkie mieszkanie.
 
reklama
Ja na szczescie nie musze szukac lekkiego. Ale jak ktos jest drobny, ma jakies problemy ze zdrowiem/kregoslupem czy musi targac na wysokie pietro wozek to wiadomo ze to bardzo istotne ;-)

Ja mam kilku faworytow ale nie spiesze sie jeszcze z zakupem chociaz za jakies 2 msce trzeba bedzie juz wybrac cos konkretnego. Wozek planujemy kupic tuz po porodzie, bo wczesniej by mi zagracil i tak malutkie mieszkanie.

Tez tak myślałam, jestem w miarę wysportowaną wiec mysle co tam...wybrałam wozek, a koleżanka z rocznym dzieckiem mnie tak okrzyczała ze zaczęłam czytać fora i faktycznie dużo dziewczyn narzeka na ciężkie wózki..no i oczywiście zglupialam( wiec teraz zaczęłam odnowa)
 
Do góry