reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

reklama
ja jestem tak skołowana ze już nie ogarniam tych wszystkich firm. rozważam kupno maxi cosi coś 3 w 1 żeby taniej było, ale zobaczymy czy tak się stanie :)
 
Próbowałam ogarnąć od początku..poddaje sie!
Ania mówisz ze znasz sie na wózkach-co powiesz o navingtonie? Chodzi mi głownie o gondolę?
Moze któraś z obecnych mam sie wypowie? ImageUploadedByForum BabyBoom1391022702.074654.jpg
Ma przednia skretna oś chociaż nie wiem czy to zbyt pomocne...no i jest ciężki...
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1391022702.074654.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1391022702.074654.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 81
Próbowałam ogarnąć od początku..poddaje sie!
Ania mówisz ze znasz sie na wózkach-co powiesz o navingtonie? Chodzi mi głownie o gondolę?
Moze któraś z obecnych mam sie wypowie?Zobacz załącznik 607038
Ma przednia skretna oś chociaż nie wiem czy to zbyt pomocne...no i jest ciężki...
Gondola wygląda na dużą więc powinna być fajna. Ja mam tylko obiekcję do tych skrętnych kół, a właściwie do lekko skrętnych. Jak bym miała wybierać, to albo bym wzięła skrętne 360st, albo całkowicie zablokowane. Po prostu pchałam taki wózek i jest niewygodny, ale pewnie można się przyzwyczaić. To tak jak wózek Mutsy Urban ze skrętną tylną osia, też jest trudny w manewrowaniu, ale można się przyzwyczaić.
 
reklama
Zobacz załącznik 606484
fajne te wózeczki, które pokazałyście, mi spodobał się taki, co wy o tym myślicie :) ? Ja zastanawiam się nad szarym w koła zielone :)
Widziałam ten wózek w sklepie wczoraj i jest super miękki, łatwo się prowadzi pomimo tego że nie ma skrętnych kół. Ma fajniejszą rączkę od mojej Marity i się teraz będę musiała mocno zastanowić :)
 
Do góry