reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

no ja juz wiecej nie planuje dzieci he chociaz moje dzieciaczki tez nie byly planowane.ale poprostu szkod mi kasy na wozek za 1000 zl wole jej kupic co innego zreszta moj maly dlugo nie jezdzil w gondoli nawet mial 4 mies jak juz w spacerowce zasuwal nie podobala mu sie gondola
 
reklama
ja chcę mieć z 2 a może 3 więc nowy mi się przyda, ma też fajny serwis door to door, jak coś się z wózkiem stanie to przyjeżdza kurier, zabiera wózek i w ciągu 72h muszą oddać naprawiony, fajna sprawa :-D a ja i ciuszki i inne rzeczy typu wanna, fotelik, łóżeczko, kojec itp dostałam od rodziny więc na wózek mogę wydać :-D
 
:confused::confused::confused:
dziewczyny czy któraś z was juz kupiła wózek? czy tylko ja sie tak pośpieszyłam???
w sumie to ja bym jeszcze poczekałam z kupnem ale na mój sie czeka miesiąc a znając moje szczescie moze przyślą zły kolor wiec kolejny miesiąc oczekiwań :-D:-D:-D
 
Majka my zamierzamy wózek zamowic pod koniec kwietnia- czas oczekiwania u nas jest ok.2 tyg. Myślę ze chyba taki termin będzie w sam raz :-)
 
A ja właśnie zamówiłam wózeczek.:tak: Będę czekała na niego ok 14 dni, a mąz za 3-4 tyg. będzie jechał do PL to mi go przywiezie. Wolałam zamówić szybciej niż potem się denerwować czy zdąży dojść. Zostało nam kupić łóżeczko i materac, ale to na początku maja.:tak:
 
Ostatnia edycja:
A jaki ma rurcia, bo mi umknęło???:)
Ja też mam gondolkę po starszym synku, a spacerówkę muszę kupić nową:)
 
reklama
Do góry