reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

Jeeej, dziewczyny ale gafa:zawstydzona/y: Miało być 14 dni, nie wiem skąd mi się wzięłote 14 tyg.:-D Już poprawiam...;-)
 
reklama
:confused::confused::confused:
dziewczyny czy któraś z was juz kupiła wózek? czy tylko ja sie tak pośpieszyłam???
Maja ja w 1 ciazy zamawialam wozek poczatkiem czerwca ! [majac termin na polowe pazdziernika] Wiec tez wczesie, tylko ja bylam w irlandi i zamawialam w polskim sklepie [w irlandii otwartym] i oni musieli sprowadzac z Polski,
mial byc za 4-5 tyg a byl pozniej bo z promem byly problemy i dostalam w sierpniu
 
No to niezle chociaz nic mnie nie zdziwi bo rodzice czekali na naroznik z mebli bydgoskich az 10tyg - jaja normalnie w tych czasach zeby tyle na produkt czekac ;-)
 
:confused::confused::confused:
dziewczyny czy któraś z was juz kupiła wózek? czy tylko ja sie tak pośpieszyłam???
w sumie to ja bym jeszcze poczekałam z kupnem ale na mój sie czeka miesiąc a znając moje szczescie moze przyślą zły kolor wiec kolejny miesiąc oczekiwań :-D:-D:-D

Ja jeszcze nie kupiłam, ale zamówiłam miesiąc temu, i czekam na dostawe pod koniec kwietnia((( bo te które przyjeżdżają pod koniec marca juz sa wstępnie zarezerwowane(
Wiec mysle ze te na zamowienie w określonym kolorze lepiej wcześniej, bo pozniej moze byc za pozno!
 
Ostatnia edycja:
najlepiej chyba trafic na promocję w sklepie stacjonarnym, jesli maja na stanie to od reki mamy wozek, mi tam ostatnio podobaja sie dwa wozki: graco evo, bez promocji jest w przystepnej cenie, a do tego ma sliczne kolorki do wyboru no i jane muum - przeswietny wozek stabilny i w dobrej cenie, natomiast z fotelikami miala ostatnio do czynienia dla starszych dzieci - pomagalam wybierac przyjaciołom - nasze typy to jane eco i jane montecarlo r1, foteliki bezpieczne, stabilne, mieciutkie i bardzo łatwe w utrzymaniu, mozna sciagnac obicie :)
 
reklama
Do góry