reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

nie mam ale oglądałam w kilku sklepach i fajnie się prowadzi, nie jest ciężki, tylko cenowo wychodzi drogo bo kupuje się prawie każdą część osobno, akurat ja trafiłam na taką opcję :eek:
 
reklama
Monisia ja mam Xa. Duzy cieżki wózek, wygodny.Gwarancja do 72h. Bedę miałą kolejne 3 lataTeraz są jakieś nowe kolekcje wzory.
Kolorove za marke sie płaci, bo nie widzę róznicy z np maxi cosi a te jeszcze droższe a czy lepsze kłóciłabym się.A najtaniej wychodzi na all.JA kupilam nówka zestaw za 1200 zł bez fotelika a w sklepie ponad 2000 tys chcieli
 
moja znajoma ma x-landera i w trakcie spaceru odpadło jej koło, wózek się prawie przewrócił więc poleciała z wrzaskiem do sklepu gdzie go kupiła i jej wymienili na nowy bo tamtej miała jakąś wadę fabryczną. ale jak dziś dzień pamiętam jakie epitety z jej strony leciały, że tyle pieniędzy wydała na wózek a to taki szajs. jak już dostała ten nowy to nie narzekała na niego ani razu :)
 
Mi raz koło odpadło bo utopiłąm sie w błocie.Matko dzień ten wózek ze mną mnie był, jezdzi nie skrzypi, i gdyby była lepsza spacerówka siedzisko kupiłabym drugi raz bo stelaż się naprawdę sprawdzi ł w terenie.No i chyba lepiej jakby koła nie były gładkie.
Jak dlamnie na dzień dzisiejszy najwaniejsze w spacerówce jest montaz w dwie strony
 
Ostatnia edycja:
reklama
z moich marzeń na następne dziecko, to baaaardzo bym chciała mieć wózek orbit baby g2 :) zakochałam się dosłownie w jego designie i funkcjonalności i nie nie, nie widziałam tylko w sklepie ;) jeździłam!! koleżanka ma i mi zaprezentowała i pozwoliła się przejechać :) cudo :)
 
Do góry