reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

jak dla mnie za bardzo udziwniony :-) wolę takie normalne wózki, ale nie znam opinii więc nie mam co się wypowiadać :-D każdej z nas podoba się co innego :-)
 
reklama
Witam miałam na oku joolz day ale po długim testowaniu postanowiłam zmienić na inny wózek z powodu spacerówki bo joolz ma kubełkowa soacerowke która wcale nie jest zdrowa dla kręgosłupa dziecka. Podoba mi się wózek jane muum i kupię na początku maja i mam nadzieje ze wcale nie jest za późno na zakupy. Jane jest lżejsze od joolza w prowadzeniu. I dużo tanie o tysiąc. Mam nadzieje ze kiedyś mnie nie zawiedzie :)
 
Ja zamierzam wózek zamówić w połowie kwietnia, ale pewnie przez święta się to wszystko wydłuży i po świętach dopiero przyjdzie. A zdecydowaliśmy się w końcu na model Sevilla firmy Camarelo :-)
 
Monia, moja znajoma miałą babymarc'a i powiem Ci, że bardzo chwaliła gondolkę, ale jeśli chodzi o spacerówkę, to narzekała, ogólnie kupując wózki 2 w 1 tańsze raczej nie liczyłabym na fajne spacerówki, bynajmniej mi się nie podobają te w zestawach i sama nie uważywałam spacerówki z zestawu tylko dokupiłam.
No i dobrze, że każda ma inny gust, bo nudno by był,o, gdyby na mieście jezdziły takie same wózeczki.
Xlanderki bardzo mi się podobają, nie są mega lekkie, ale ja też, polowałam na xlanderka, kupiłam jane muum z matrixem i jestem coraz bardziej z niego zadowolona:)zobaczymy jak posłuży dzidzi:)
 
Też właśnie rozważam ten model, słyszałaś jakieś opinie na jego temat? a może znalazłaś gdzieś jakieś komentarze? będę wdzięczna za rady :)
 
reklama
Do góry