reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

Czarna nic nie szkodzi ;-). Ja tego wózka nie widziałam na oczy. W środę będziemy koło hurtowni dziecięcej, to wpadniemy i zobaczymy jakie są propozycję. Ja od początku myślałam o toledo. Atlantic ma moja siostra. U mnie ciężar to nie problem, bo mogę zostawić wózek na klatce schodowej albo w garażu. Z tego co wiem one są trochę szerokie i nie wjedzie się do każdego sklepu. X-lander jest chyba bardzo do tych dwóch podobny.
 
reklama
sa_raatak o ten mi chodziło, ale M dowiadywał się w hurtowniach i sklepach, nie da się go zobaczyć bo sciagają tylko na zamówienie, a ja wole z neta sama zamówić bo taniej, wiec czeka nas wypad do wrocka by go zobaczyć
 
tutaj w świnoujściu na pęczki x-landerów i mutsy
a juz zatrzęsienie jest implastów!!!
każdego modelu i we wszystkich kolorach normalnie:szok:

ppatqa może poszukaj sklepów dziecęcych i podzwoń czy mają na stanie
dosyć często widze je w sklepach:tak:

czarna a może sie jeszcze znajdzie mieszkanko jakieś cacy zanim sie rozdwoisz
 
Już to zrobiłam i wszędzie mówia ze to za drogi wózek i po co taki, a w jednym sklepie sprzedawal facetktóry twierdzil że fotelik to fanaberia, bo i tak dziecko nie chce w nich siedziec w aucie
 
jak to fanaberia?????
co za typ:angry: przeciez tu chodzi nie tyle o wygode co o bezpieczeństwo!!

ja jak Olivier był mały to woziłam go na zmiane w foteliku i w gondoli

musisz do jakiegoś większego sklepu się udac tam napewno będą mieli:tak:
albo spróbuj na allegro znaleźć
może ktoś w Twojej okolicy sprzedaje to byś mogła się umówić na obejrzenie
 
A mnie sie nie podobaja te wozki z takimi dziwnyki kolami i z taka dziwna spacerowka ze dzidzia
tam lezy zamiast siedziec :-(.Mnie sie podobaja zwykle wozki wielofunkcyjne a normalnymi 4 kolami duzymi :-)
 
Sa_raa kto wie moze uda sie zmienić ale ta mozliwosc bardzo sie oddala:-( od prawie miesiaca nie ma zadnych ofert:baffled:

Dorotka ja też lubie proste wózeczki ale mam jakieś tam swoje doświadczenie i wiem co mi bardziej odpowiada. Wiele osób chwali sobie skretne podwójne kółeczka, dla mnie to zgroza:baffled: Dlatego jak skrętne to takie cos jak Toledo itp;-)
A co do śmieszności to widziałam nad morzem wózek (tylko nie znam nazwy jak znajde foto to wam pokaże) wyglądam jak bocianie gniazdo. :szok:na kółkach
 
no niestety moja okolica ma małe sklepy, a w hurtwniach buuu, zostanie nam wrocek, ale to nie kłopot, tam studiowalam i nie aż tak daleko
 
reklama
Byłam wczoraj w Bydgoszczy w hurtowni dziecięcej i w sumie taki wózek jaki mi by się chciało, to chyba tylko w Erze dostanę ;-). Jak spacerówka montowana przodem i tyłem, to fotelika nie da się zapiąć. X-lander cholernie ciężki, ale fajny. Kadex mi się nie podoba. Widziałam Cosmo na żywo i rzeczywiście ten wózek jest dla bardzo niskiej mamy :sorry2::laugh2:, bo schylając się żeby włożyć lub wyjąć dziecko można sobie kręgosłup nadwyrężyć (mam 160cm wzrostu, a koniec gondoli sięgał mi chyba do półdupka :sorry2:), a poza tym śmieję się, że zimą cały wózek śnieg zachlapie - zdecydowanie odpada. Przyjrzałam się V3 i on ma dużą gondolę z podnoszonym oparciem, a ta spacerówka-kubełek nie wygląda tak źle, bo jak sobie wyobraziłam w niej mojego siostrzeńca (teraz ma 8 m-cy), to spokojnie byłoby mu wygodnie. Tylko jak wsadziliśmy do niej naszą córkę, to "zonk" takie duże dziecko nie ma co zrobić z nogami :baffled:. Więc wybór padanie pewnie na Toledo lub Atlantic.
Polecam jako ciekawostkę wózek głeboko-spacerowy chyba (nam pan pokazał głęboki, a spacerówka była wystawiona do kupienia osobno, ale w komplecie chyba też są), polskiej firmy Patti. Głęboki wózek z gondolą waży 8kg :szok:. Fakt, że ma piankowe koła, ale całkiem spore. Tylko gondola jest taka wąziutka, że dziecko w śpiworze w mroźny dzień trzeba by upychać jak do ciasnej walizki :-D. Myślę, że to dobre rozwiązanie dla mam dzieci letnich. Mankamentem jest kubełkowa sportówka też wybitnie mała :baffled:
 
Do góry