reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

Kasia1978 jestem zauroczona tą pościelą, tylko że pewnie z dwie godziny będę wybierała kolor i wzór :-D i fajnie że z ochraniaczem na szczebelki
łóżeczka przemyślałam i raczej jednak drewniane a nie turystyczne, moje upatrzone "na tą chwilę" ;-) przez allegro z materacem gryczano-kokosowym kosztuje tyle co w hurtowni w Gdańsku ale bez materaca. Ale no właśnie czy macie doświadczenie jeśli chodzi o materace i czy ten grycz.-kokos. jest dobry? 13 lat temu nie spotkałam się z takimi cudami :-)
Spodobało mi się też to łóżeczko ze zdjęć z pościelą, nie wiem co to za firma, tylko musiałoby mieć jeszcze szufladę pod spodem
 
reklama
minisia na razie myślę o tym: Klupś Łóżko RADEK VII SłOMKA+SZUFLADA+MATERAC (369020255) - Aukcje internetowe Allegro
ale do września pewnie pojawi się jakiś nowy model który mi się spodoba :-) albo ten model stanieje, to jeszcze lepiej :-) Na pewno kolor słomkowy bo pasuje nam do mebli, a że drugi pokoik syna jest mały to nie będziemy mu tam jeszcze rodzeństwa podrzucać, tym bardziej że mój syn pewnie niedługo dziewczyny będzie zapraszał :-D , więc łóżeczko przez najbliższe około 1,5 roku będzie w naszym pokoju
 
Kasia raczej zamówie na allegro i jak bedzie mozliwosc to używany:-p Na żywca obadam i potem bede zamawiac aby kotka w worku nie kupic:-p

A czy widziałaś ten wózek w sklepie? W Toruniu są dwa sklepy z artykułami dla dzieci, a na stronie producenta nie ma informacji o dystrybucji. Chyba, że zadzwonię w poniedziałek i się dowiem.
 

Załączniki

  • dsp_kolcraft_albee_cuddle_n_care.jpg
    dsp_kolcraft_albee_cuddle_n_care.jpg
    8,1 KB · Wyświetleń: 51
A czy widziałaś ten wózek w sklepie? W Toruniu są dwa sklepy z artykułami dla dzieci, a na stronie producenta nie ma informacji o dystrybucji. Chyba, że zadzwonię w poniedziałek i się dowiem.

Omege widziałam w sklepie ale byłam przelotem i nie miałam czasu wymacać:-p ale wyglądał bardzo rasowo na żywca (zresta opisywałam to wczesniej) Toledo i Atlantic u nas pełno na ulicy jezdzi i wizualnie tej ślicznie wyglądają. Ale zanim kupie napewno najpier wybadam:-p
 
To zacznę pytać w sklepach o Omegę, bo chciałabym się przymierzyć do tego wózka. Po ostatnich doświadczeniach wiem jak zdjęcie i opisy mogą się różnić z tym co widać na żywo :-)
 
mamuśki któe myslą o coneco v3
kobiety słyszałam tyle negatywnych opini o tym wózku, że szok!!!

Napisał gosiakuprewicz
Eddie Bauer® Adventurer Travel System - Kingston : Target

czarna do tego wózka można do spacerówki kupić wkład i wtedy gondola jest zbęda

czarna kołyska jest BOSKA:sorry2:
a czemu nie chcesz skrętnych kółek
wiesz jaka to wygoda? jak widze mamy co dzwigają wózek żeby skręcić to...:sorry2:
a takto dociskasz jedną ręką i sam ci pojazd zawija gdzie trzeba
ja mam przednie podwójne skrętne i jestem zadowolona!
 
Sa_raa no wąłsnie chodziło o taki wkład (miękka gondola)
Co do kółek miałm w moim skrętne mam teraz w parasolce i jak wjezdzam do sklepu na kafle to o ZGROZO:crazy: blokują sie itp. Całkiem możliwe ze temu nie beda ale musze go sprawdzić;-) co innego Atlantic i Toledo:-p
 
reklama
Ja też miałam wózek ze skrętnymi kołami i również narzekałam, szczególnie u mnie gdzie jest tyle dziur na drodze to jest koszmar aż mi nie chciało na spacery wychodzić!!ja jestem za tradycyjnymi kołami na paskach albo spreżynach.Kupela ma wóze ze skrętnymi kołami jakiś z tych nowszych i to prawdziwy koszmar na spacerku u nas jechała ciagle z mniejszymi kołami z przodu podniesionymi do góry!!!bo nie szło ujechać!Pierre Carrdin czy jakoś tak ten wózek sie nazywa:szok:
 
Do góry