reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Słuchajcie dziewczyny mam do sprzedania 2 super wózki quinny sprzedaję bo jest za wielki na moje małe mieszkanko i myslałam że zamienie na maclarena xt ale córcia nie wsiądzie do niego za nic w świecie . Także quinny jest używany ale bardzo zadbany a maclaren to nowy wózek , a ja muszę szukać nastepnej bryki którą mała zaakceptuje
Maclaren XT czerwony NOWY wózek spacerowy GRATISY (2124522406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

QUINNY XL Freestyle skórzana Maxi Cosi PILNE !!! (2153161905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
ja wybrałam matrixa, bo duzo jeżdże wiec dla mnie to dobre rozwiązanie. A poza tym mala ma 3 miesiace i juz zaczyna sie podnosic wiec ustawiam jej oparcie i wszystko widzi, a w gondoli to by chyba nie wytrzymała :)
 
Kochane mam nadzieje, że mi coś doradzicie. Chciałabym kupić wózek 3w1 tzn. gondola, spacerówka i fotelik w zestawie.By można go było przymocować do stelarza. Przede wszystkim ,żeby nie był zbyt ciężki no i o przystępnej cenie. Ostatnio na mieście zwróciłam uwagę na Tako Warrior, wiecie coś na jego temat?

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: BALERINA (mega zestaw 6w1) wózek głęboko-spacerowy + fotelik samochodowy + torba pielęgnacyjna + moskitiera + folia p/deszczowa GRATIS

Ten również wydaje mi się dobry, ale wiadomo - lepiej posłuchać opinii osób, które mają wiedzę.
 
Kochane mam nadzieje, że mi coś doradzicie. Chciałabym kupić wózek 3w1 tzn. gondola, spacerówka i fotelik w zestawie.By można go było przymocować do stelarza. Przede wszystkim ,żeby nie był zbyt ciężki no i o przystępnej cenie. Ostatnio na mieście zwróciłam uwagę na Tako Warrior, wiecie coś na jego temat?

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: BALERINA (mega zestaw 6w1) wózek głęboko-spacerowy + fotelik samochodowy + torba pielęgnacyjna + moskitiera + folia p/deszczowa GRATIS

Ten również wydaje mi się dobry, ale wiadomo - lepiej posłuchać opinii osób, które mają wiedzę.

Widziałam kilka razy te wózki na mieście i wydawały mi się bardzo szerokie i ogólnie duże. Cena jak za zestaw fajna, często też widzę mamy które sobie ten wózek chwalą. Dla mnie osobiście za szeroki! Ja mam navingtona klasycznego, jestem super zadowolona. Jeżeli chcesz mnie wydać to bym Ci polecała albo navingtona cadeta z maxi - cosi Wózek Cadet Atlantic gondola + spacerówka+ fotelik Maxi Cosi | Spacer | wózki trójfunkcyjne | Navington | wersja głęboko - spacerowa z fotelikiem | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa
albo może x-landera tylko te z nowej kolekcji są trochę droższe, więc może rocznik 2011?
 
Widziałam kilka razy te wózki na mieście i wydawały mi się bardzo szerokie i ogólnie duże. Cena jak za zestaw fajna, często też widzę mamy które sobie ten wózek chwalą. Dla mnie osobiście za szeroki! Ja mam navingtona klasycznego, jestem super zadowolona. Jeżeli chcesz mnie wydać to bym Ci polecała albo navingtona cadeta z maxi - cosi
Wózek Cadet Atlantic gondola + spacerówka+ fotelik Maxi Cosi | Spacer | wózki trójfunkcyjne | Navington | wersja głęboko - spacerowa z fotelikiem | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa
albo może x-landera tylko te z nowej kolekcji są trochę droższe, więc może rocznik 2011?

Zastanawiałam się też nad X-Landerem ale wydaje mi się jakoś taki wąski. Potrzebowałabym szerszej gondoli bo mała w zimę też w niej będzie wożona. Nie włożę jej przecież do spacerówki.. ;/ Nie wiem jak to rozwiązać bo do końca zimy musiałaby mi ona służyć, ale dziecko będzie już miało 8-9 miesięcy. Obawiam się, że może być za duże na gondolę. Nie wiem co zrobić.
 
reklama
Do góry