reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI


Miałam okazję wczoraj prowadzić. Kółka z przodu jeżdżą tylko prosto, więc przy chęci zakrętu pojawia się na lada problem - podnieś wózek wraz z dzieckiem.Generalnie mi prowadziło się ten wózeczek strasznie ciężko.
 
reklama
Miałam okazję wczoraj prowadzić. Kółka z przodu jeżdżą tylko prosto, więc przy chęci zakrętu pojawia się na lada problem - podnieś wózek wraz z dzieckiem.Generalnie mi prowadziło się ten wózeczek strasznie ciężko.
To przednie kółeczko jest skrętne, sąsiadka ma taki wózek i na pewno jeździ nim leciutko. Musiałaś mieć zablokowane, bo jest taka możliwość.
Pozdrawiam
 
Po 7 miesiecznym uzywania wózka takze moge sie wypowiedziec.Zakupilismy wózek Polskiej firmy Mikado model ASTON, oczywiscie przed zakupem czytalam opinie i zalety t.j wady tego wózka.Dziewczyny z całym sercem moge polecic ten model(teraz uzywamy spacerówki)Ogolnie mialam kupic na allegro ale balam sie o gwarancje i kupilam od przedstawiciela Mikado i zaplacilam 60zł mniej niz na allegro..:-)Jego zalety : napewno duze pomopowane kola sssuper sprawa w zime(dziecko nie podskakuje,tylko smacznie sobie spi) , amortyzatory gdzie teraz malo wózków ma , duza gama kolorów, w zestawie jest :gondola,spacerówka,fotelik do auta, moskitera,folia przeciwdeszczowa,parasola,pokrowiec+pokrowiec z delikatnego polarku na zime do gondoli i spacerówki,cena za ta cene nie jeden X-lander by sie schował!!i bardzo fajna rzecz w czasie gwarancji jesli cos sie stanie z wózkiem przyjezdza po niego kurier z firmy i go zabieraja i w ciagu 3 dni roboczych masz spowrotem naprawiony oczywiscie wszystko za darmo.Nie musisz jezdzic i sie prosic...Powiem szczerze ze ciezko mi sie dopatrzec jakis wad.Ostatnio z mojej winy zgubilam od parasolki nakladke na wozek , 2 dni po calej zgubie przedstawiciel wyslal mi nowa za darmo.Kontakt z firma jestem bardzo mile zaskoczona. woz.jpgwoz2.jpg
 
Ja polecam 4w1 z tako model laret black choc narazie nie uzywałam spacerółki bo mam maluszka 6miesiecznego ale gondola i fotelik sprawiaja sie idealnie. Kupiłam go na bebis.pl bo tam jest najtaniej taniej niz u producenta i polecila mi przyjaciolka te stronkę;) jak i ten wózek') naprawde jest super i nie drogi bo 1500zł za 4w1 to naprawde nie jest duzo, a nie sprawia mi trudnosci wnoszenie go na 2pietro;)
 
X-lander jest fajny ale ma mała gondolę, problem zaczyna się gdy dziecko jest duże a 4-6 miesiąc życia juniora wypada w zimę gdy trzeba założyć kombinezon.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry