reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Ja sie zdecydowałam kupić niedrogi pierwszy wózek, to i tak tylko na parę miesięcy i nie ma co cudowc, za to spacerówka słuzy potem ze 2 lata i kupimy wypasioną dobrej marki. A wózek z gondolką pewnie jakiś polski, wcale nie są złe, a przynajmniej maja koła dostoswane do naszych wertepów :)
 
reklama
My zastanawiamy się teraz nad Gracco AeroSport bo wazy tylko 7kg... ale fajny jestQuattroDeluxe.... miodzio... tylko nie wiemy ile waży
 
Zuzaczku , wiec Hartan jest wozkiem ciezkim, bo wazy do 16kg. Producent tlumaczyl sie tym ze trojkolowce musza byc ciezsze ze zgledu na stabilnosc (podobno lzejsze sa wywrotne)...Sama zaczelam sie zastanawiac nad moim wyborem mimo iz mieszkamy na parterze ale srodki komunikacji, schody do metra itd..Hmm...
 
Aniu, bylismy niedawno w wieeeelkim sklepie i ogladaliśmy wózki. Trzy kołowiec odpada. ładnie wygladały na zdjęciu ale w "praniu" okazały się bardzo nieporęczne. Bardziej od klasycznego. Składają się koszmarnie i w rezultacie sa niewygodne. Własciwie to zastanawiam sie po co takie "cudo" wyprodukowali?? Jak widzisz wielka fascynacja przerodzila sie u mnie w WIELKI NIESMAK. Chyba zdecydujemy sie na AEROSPORT PLUS GRACO. Wazy tylko 7kg i składa sie jedna ręka w poręczny pakuneczek. KOła tez ma spore , gumowe.
 
Zuzaczku czy ten wozeczek o ktorym mowisz jest wielofunkcyjny z torba- spiworkiem dla niemowlaka? Bo tylko mi o taki chodzi. Maluch urodzi sie latem dlatego nepotrzebna mi gondola ale wlasnie taki spiworek a pozniej spacerowa. Jesli mozesz to wrzuc jakis link tego wozeczka abym mogla go obejrzec.
 
Mi wczoraj wpadł w oko wózek Roan Marita.Oglądałam go w slepie i jak na razie spełnia wszystkie moje wymagania.W necie znalazłam też wózki firmy El-jot Capri plus,ale piszą że prowadzą sprzedaż tylko internetową.Czy ktoś zna może te wózki El-jot i może coś powiedzieć na ich temat?Bardzo zaskoczyła mnie ich waga- 10 kg. hmmm czy to możliwe?
 
tez wdzialam tego Capri... fajnie wyglada i jest niedrogi. Tylko ma jedna - moim zdaniem - wade... spacerowka jest orientowana przodem tylko w strone jazdy.

znalazlam tez fajny wozek Vector firmy Firkon... 3-funkcyjny: gleboki, gleboko-spacerowy (to mi sie w nim najbardziej podoba) i klasyczna spacerowka. Niestety jest troche ciezki - 16 kg... ale podali, ze to waga calego kompletu wiec niezbyt precyzyjnie.

trzeci model to Driver 4xl Implastu... ten jest doskonaly niemalze, ale troche drogi...

Tu macie linki do wszystkich wszystkich trzech:
http://www.babykomis.pl/go/_info/?id=3477&sess_id=e97573633cc27312fd4e18e968f08238
http://www.juniorek.com.pl/product_info.php/cPath/21/products_id/118
http://bobokomis.com.pl/index.php?m=ass&s=1mlu65jd8nt4mas7d48li5rif76bpsd8&id_ass=6476
 
Wszystkim Mamom, które nie mają nic przeciwko zakupowi wózeczka z tzw. drugiej ręki, oprócz aukcji internetowych polecam również stronę http://www.flohwiese.de/anzeigen_liste.php. Można tu znaleźć nie tylko wózki, również foteliki i inne. Strona niemiecka, toteż przyda się również znajomość j. niemieckiego.
thumb_laura%20011.jpg
 
reklama
Witaj ANETAS,mam do Ciebie pytanko,bo widzę,ze również,, wpadł Ci w oko'' wózek Chicco C1 Trio.
Przyznam szczerze,że nam z mężem również bardzo się podoba,ale......No właśnie,jest zawsze jakieś ale...
Mam obawę co do tych małych kółek,bo niektórzy mówią,że po śniegu nie da się go prowadzić.Ale z drugiej strony,wszytkie wózki z dużymi kołami są strasznie ciężkie.I drugą sprawą jest to,ze słyszałam ,ze wózki Chicco się psują.Nie wiem czy to prawda.
Napisz proszę,czy coś więcej dowiedziałas się na ich temat i czy ten kupon rabatowy jest aktualny od tej ceny (1800-1900)?Bo ta cena już jest promocyjna,bo normalnie kosztują one ok.2500.

Kobitki,napiszcie coś również,jeżeli coś wiecie więcej w tej kwestii.Pozdrawiam.
 
Do góry