reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
hej dziewczyny niewiem czy moge ale zaryzykuje i wstawie tu moje ogloszenie.otoz sprzedam wózek wielofunkcyjny ABC design 3 TEC 2011 Z AKCESORIAMI I FOTEIKIEM SAMOCHODOWYM.STAN BARDZO DOBRY.CENA DO UZGODNIENIA.OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZE O KONTAKT .E MAIL juliadw@wp.pl
 
skoro to o wózkach temat, to może i ja tu wrzucę wózek, jaki zamówiłam, i co mną kierowało w wyborze ;)
zamówiłam Tako Jumper X

moimi kryteriami wyboru były:

*duże pompowane koła, skrętne z przodu
*amortyzatory (broń boże na paskach czy wahaczach)
*budka w spacerówce opuszczana do pałąka
*wąski rozstaw kół z tyłu
*długa spacerówka, żeby dziecko mogło długo jeździć
* siedzisko montowane przodem i tyłem do kierunku jazdy

a tak wygląda (taki kolorek zamówiłam szary z fioletem i serca)

Zobacz załącznik 463492Zobacz załącznik 463493
 
skoro to o wózkach temat, to może i ja tu wrzucę wózek, jaki zamówiłam, i co mną kierowało w wyborze ;)
zamówiłam Tako Jumper X

moimi kryteriami wyboru były:

*duże pompowane koła, skrętne z przodu
*amortyzatory (broń boże na paskach czy wahaczach)
*budka w spacerówce opuszczana do pałąka
*wąski rozstaw kół z tyłu
*długa spacerówka, żeby dziecko mogło długo jeździć
* siedzisko montowane przodem i tyłem do kierunku jazdy

a tak wygląda (taki kolorek zamówiłam szary z fioletem i serca)

Zobacz załącznik 463492Zobacz załącznik 463493


super bryczka :tak:
 
Dzięki Dziewczyny :D
Też mi się podoba i nie mogę się go doczekać :D I nie mogę się już doczekać spacerków :D Szymek mówi, że on będzie wychodził z Moniczką na spacery ;P
 
reklama
też go brałam pod uwagę, ale miał za szeroki rozstaw kół a ponadto starsze dziecko nie będzie miało jak nóg na podnóżku postawić ale to są szczegóły tylko. Ogólnie to bardzo fajny :) I ma śliczne kolorki :D
 
Do góry