reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie NOWYCH POKARMÓW...kiedy,jakie?

Sandra u nas posiłek przewaznie trwa 30 min wiec nie narzekaj;-)jakby mogła to żyła by tylko kubusiami:-p
w ogóle to mi sie chyba robi dziecko z nadwagą:baffled: ale nie wiem skąd bo porównując jej jadłospis z Sarki czy Alki to ma strasznie ubogi i ilosciowo chyba zjada 1/4 tego co dziewczynki:baffled: a nóżki i rączki juz ma dość pulchniutkie juz nie mówiac o brzuszku piwnym;-):confused:
 
reklama
Mada, Sara tez ma brzuchol jakbyb piwsko zlopala :-p;-)A ile Ami teraz wazy? Tylko, ze ona przeciez strasznie wysoka jest, wiec moze kochana przesadzasz ;-):-)Na zdjeciach Ami wyglada na zdrowa, sliczna dziewczynke i nie widac po niej, zeby miala nawet lekka nadwage :tak:Ale Wy przeciez nie jestescie przy kosci, Twoja siostra tez laska, wiec Ami raczej w genach otylosci nie ma :-)

Sara rzeczywiscie wcina duzo (z malymi wyjatkami oczywiscie) i pije jeszcze wiecej :-p Dzisiaj od rana wypila herbatke z sokiem malinowym, zjadla 2 parowki i do tego ser bialy z zielona cebulka (btw, kocha chleb z maslem i zielona cebulka, lekko posolone :tak::-p), wypila kubusia, zjadla danonka malego i mala paczke prazynek (nie ma to jak niedzielny spacer z babcia :baffled::-p), a teraz szly na zupke :tak:
 
mada Ty chyba przesadzasz:szok: a powiedz jak Ami się rusza, bo Aluta i Sarka to raczej takie żywe sreberka;-)
Alka coraz więcej je sama, bo jeszcze nie wszystko, jak siada do płatków z mlekiem to cały rytuał, ale rzadko kiedy jej skapnie tego mleka na stół;-)
 
Ami to ma dynamit w tyłku, czasami mam wrażenie że ona sie w ogóle nie zatrzymuje:baffled:
co do wzrostu to chyba ja źle zmierzyli bo tak dokładniej to chyba ma ze 105cm (trudno ja zmierzyc dokładnie bo nie ustoi 5 sekund w miejscu)a waży 17-18kg wiec nie mało:confused:
i widać że ma może nawet nie pulchne a raczej ubite nóżki i rączki, mam nadzieje że dobrze to określiłam:-p
 
Ami to ma dynamit w tyłku, czasami mam wrażenie że ona sie w ogóle nie zatrzymuje:baffled:
co do wzrostu to chyba ja źle zmierzyli bo tak dokładniej to chyba ma ze 105cm (trudno ja zmierzyc dokładnie bo nie ustoi 5 sekund w miejscu)a waży 17-18kg wiec nie mało:confused:
i widać że ma może nawet nie pulchne a raczej ubite nóżki i rączki, mam nadzieje że dobrze to określiłam:-p
mada a może to mięśnie:-):-):-)
 
Mada, Ami jest az o 10 cm wyzsza od Sary, a wazy jakies 2-3 kg wiecej, wiec chyba do malych grubaskow nie nalezy ;-):-)
A ubita to wiem o co chodzi - moja siostra byla taka "ubita" jako dziecko, a teraz taki chudzielec z niej jest, ze szkoda gadac - przy 170cm wazy jakies 52kg jedzac wszystko :tak:
 
Mada, Jagoda jest podobnego wzrostu, jak ja mierzylam jakis miesiac temu to miala kolo 106 centymetrow ale wazy kolo 20-21 kilo wiec wiecej niz Ami. Ale powiem Wam, ze chociaz ma zaokraglona buzie jeszcze to juz znacznie mniejsze ma te policzki pulchniutkie i w ogole sie wyciagnela i jakby zeszczuplala - zwlaszcza nozki - no i wiem o co chodzi z byciem nabitym - mala tez jest nabita chociaz tluszczyku tu i owdzie tez ma troszke - ale nie jakos zabojczo duzo.
 
reklama
Do góry