reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

iwosz właśnie tak najlepiej jest sprawdzać pokarmy uczulające tzw. test prowokacji. Jeżeli wysypka zejdzie po odstawieniu a potem znów się pojawi po podaniu tego pokarmu tzn. że mamy winnego.
Mi niestety nie udało sie tego ustalić:crazy:

Z ustalaniem tak jak u nas... :crazy:
Może to dowód, że nasze pociechy Lolcia nie są jednak uczulone, tylko to jest przejściowa nietolerancja.....?:-) Bardzo bym chciała...
Zanim ostatecznie się utwierdzę się w mojej "teorii" ;-)odstawiłam jajko na 2 tygodnie, ale nie wiem czy nie trzeba będzie też białka....:dry:
 
reklama
kacper polubil mleczko!!!
pije takie z kartonika dla dzieci-w proszku robionego nie tknie
i uwielbia owsianke!!!!
co do mleka krowiego pare razy mial zrobiony budyn czy cos w tym stylu-wszystko ok
ale ja wole takie dla dzieci bo wiecej witamin itp

z owocow szal na brzoskwinie i nektarynki
 
potwierdzam w imieniu Maksa - brzoskwinie i nektarynki są super, zwłaszcza jak mama da całą obraną ze skóry - wtedy trzeba ją mocno ściskać i szybko pakować do buzi, a sok ścieka po łokciach:blink:

Maks nie chce jeść chleba, ziemniaków też nie ...

rzuca się za to na:
mięso (zjada całe gotowane udko z rosołu:szok:) i wędliny
kefir !!!!
owoce
brokuła

ostatnie nowe dania:
tosty francuskie + pomidor
spagetti carbonara

jak macie pomysły na dania mięsne pls podrzućcie - bo ja już nie wiem co mu dawać
 
Koga, moj Patryk tez miesozerca. Wczoraj na sniadanko zrobilam mu chlebek posmarowany maslem , ciut ketchupu (bardziej dla koloru), plaster szynki, odrobine szczypiorku,na to ser zolty i zapieklam w tosterze. Wcinal az sie uszy trzesly.

CZasem jak gotuje tez makaron (takie drobne male kuleczki), smaze odrobine wolowiny z drobno posiekana cebulka, dodaje sos pomidorowy, mieszam z makaronem, na koniec troche zoltego sera.

Ziemniakow nie jada, brokuly uwialbia, od banana ucieka, z owocow nic nie chce tknac, dzis zjadl kawal jablka mam nadzieje ze chociaz to jablko polubi.
 
Iga dalej na okrągło pomidory. i makaron. ostatnio weszłyśmy do sklepu, zawsze mówiła "banana, jogo pjosię" a ostatnio wpadła do sklepu jak burza z okrzykiem "daj makanona":-)
 
kati moj kacper uwielbia takie tosty i ja tez

a ja nie wiem co na deser????????????

ostatnio smazylam banany w ciescie polane odrobinka miodu(przepis z wielkiego zarcia)-pycha dla mojego synka
 
reklama
Moja Karola zjadła wczoraj na kolację miseczkę kaszy mannej :tak:

Mam nadzieję, ze jej kolacja to będzie właśnie kasza manna...
Po niej spała dziś do 8:30:tak:
 
Do góry