reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

Eve, witaj :D
Niedawno myslslam o tobie, pamietam, ze jak do nas dolaczylas mialas 8miesiecznego szkraba, a ja myslslam, ze za 4 miesiece tez tak chce jak ty :) no i mam :D fakt, ze na silowienie dalej czasu malo, bo wrocilam do pracy, ale czasu zdecydowanie wiecej niz przy 4 miesieczniaku, chyba ogranizacja lepsza, bo on dalej wymagajacy jak byl tak jest :D

Gratulacje trojboju, to naprawde powazna sprawa! a trzymam kciuki za wyniki :) wpadnij sie pochwalic rezultatem :)
 
reklama
Hej. Ja ostatnio wykorzustuje ostatnie dni pieknej pogody i spacer 4 godziny dziennie dosc energiczny wiec juz wieczorem nie mam czasu i sił na cwiczenia. miałyscie stycznosc z treningiem 50dni Focus T 25? o taki opis znalazłam Program treningowy FOCUS T25. macie jakies opinie na ten temat?>
 
nie slyszalam o tym treningu, ale wyglada ciekawie, wlasnie sciagam faze alfa :) to ten tworca co insanity, a ten jest podobno super. Ale focus t25 trwa krocej na dzien, tylko 25 min, wiec super ciekawie :)

Dzieki za recenzje melB, dziewczyny tutaj pisaly, ze z nia cwicza, ale mnie jakos nigdy nie pociagalo, ale recenzje mnie zachecily i dzis zrobilam oba programy :) SUPER sa :)

edit: Poogladalam na szybko, decyzja jest prosta: zaczynam :D tylko pytanie kiedy, czeka mnie tygodniowa delegacja za 2 tyg, wiec chyba potem :)
 
Ostatnia edycja:
Ehhh coś mi sie nie chce ćwiczyć ostatnii. Dzisiaj lazilam po sklepach. Fajnie sie mierzy takie male rozmiary:) s i m :) i w tych przebieralniach utwierdzialam sie sie ze brzuch musze ćwiczyć i pośladki. Wiec zrobilam 100 brzuszkow i 50 przysiadow. I tyle. Jutro tez nie pocwicze bo mam dentyste wieczorem. . . Brak mi mobilizacji:(
 
mnie tez ciezko, bo czasu malo :/
ale udaje mi sie pocwiczyc jakies 4 x w tygodniu, jakis 40min porgram + 10-15 na brzucho, lub detocell jak czasu brak ;)

teraz mudsze na 5 dni wyjechac na delegacje, wiec nie wiem jak to z cwiczeniami, w hotelu jest basen i silownia, ale zobaczymy. Buty i sportowe ubranie spakowane w razie czego :)

Ale jak ja wytrzymam bez Leosia to nie wiem :/
 
Mirka, Akuku, jak tam u Was ćwiczenia? Ja zabrałam się za bieganie dla odmiany i do tego squat + brzuszki. Moim celem jest start w półmaratonie za rok :)
 
Siva a o jakich porach biegasz i jak dlugo?
Ja jakos nie moge siew zabrac za cwiczenia czasem brzuszki i raz na tydzien ewke.
Zapisalamq sie na tennis:) jutro ide na pierwsze zajecia. Ciekawe czy mi sie spodoba i czy dam rade bo tam tez troche ttzeba sie nabiegac.
 
reklama
Siva, ja uwielbiam biegac :) jak zaszlam w ciaze, to akurat bylam w trakcie przygtowan do pierwszego polmaratonu, mialam pobiec pod koniec czerwca, ale lekarz powiedzial stanowcze nie. Biegac mi pozwolil az do 6 miesiaca, ale zawody musialam odpuscic, bo adrenalina powoduje duze przyspieszenie i zdolnosc do wysilku ponad miare, a to nie bylo wskazane :)
W tym roku w tym polmaratonie nie pobieglam, z tysiaca powodow, forma, czas, zmeczenie..ale planuje pobiec w kolejnym :)
Na razie malo biegam, glownie w weekendy, po 10-13 km. W tygodniu po pracy jak mi sie uda jakis trening domowy zrobic to sie ciesze ;)

Kamag, tenis super sprawa :) ja sama nie gram, choc zawsze chcialam sprobowac. Gram za to w badbingtona czasem chlopakami z pracy, to sie dopiero biega :) wyglada to zupelnie inaczej niz wtedy kiedy gralam z kolezankami na poworku, takie "pinkanie" ;) tutaj pilki super szybkie i mocne, miesnie potem bola przez tydzien :D

U mnie na razie lekki zastoj, cwicze 3-4 x w tygodniu, czasem wieczorem zapodam sobie brzuch MelB (dzieki kamag za recenzje - spodobalo mi sie)
Ale z wagi jestem zadowolona, chcialabym nad brzuszkiem popracowac i ogolnie nad forma - chce byc w dobrej forme, zeby nadazyc nad Leosiem :D
Ogolnie cwiczyc lubie, aktywnosc jest mi potrzebna do dobrego samopoczucia, jasne, ze wole na powietrzu, pobiegac, ale w domu tez ok, klub czy basen tez sie da. Zeby tylko sie napocic, zmeczyc i czuc sie potem błogo ;)
 
Do góry