reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

Jagoda Mi także włosy po ciąży leciały i po pierwszej i po drugiej....także coż my na to poradzimy. Można się tylko wspomagać witaminami i czekaż, aż ten czas minie....

Ufff jutro dukanowe zakupy...boję sie troszkę, bo już raz byłam na dukanie i wiem w co znowu się pakuję :-D:eek: Noo i pyk...kasuję suwaczek, a od soboty nowy :-)
 
reklama
oo tytez Dukac zamierzasz.... mowisz ze przerwalas? na jak dlugo i jak waga sie zachowywala;-) zycze powodzenia ja ciagne 4 tydzien.....3 kilo mniej nie ma oszalamiajacych wynikow no ale zawsze to cos bo bez tej diety to w miejscu stalo...
 
oo tytez Dukac zamierzasz.... mowisz ze przerwalas? na jak dlugo i jak waga sie zachowywala;-) zycze powodzenia ja ciagne 4 tydzien.....3 kilo mniej nie ma oszalamiajacych wynikow no ale zawsze to cos bo bez tej diety to w miejscu stalo...

No ja się Dukanowałam przez 1.5 miesiąca...schudłam prawie 6kg, no ale nie wytrzymałam:-( Zaczeło się od marudzenia i wkońcu przerwałam....Jestem jakieś 1.5 miesiąca po i dziś stanełam na wagę i przybyło mi 2kg....ale nie robiłam utrwalania i pozwalałam sobie na dużo niegrzecznego jedzenia.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Dziś zaczynam od nowa. Chciałabym bardzo wytrzymać i wkońcu wcisnąć się w mniejsze spodne, a już najbardziej marzy mi się mniejszy rozmiar cycka...ahh się pożyje się zobaczy ;-)

A ty się nie poddawaj, bo każdemu waga leci inaczej :tak:
 
hejo kobitki jak już pisałam pozwoliłam sobie na zbyt wiele.. słodyczy oczywiście no i waga w górę buuu oczywiście zamiast jednego ciasteczka na pocieszenie to żarłam jak prosię:no: ale ze mnie czerwony kapturek jest okropnie zła na siebie:angry:
 
Lewcia ... DASZ RADE! Trzymam kciuki. Ja też marzyłam o tym aby zmieścić się w spodnie z przed ciąży ... ale udało się i jestem szczęśliwa.
W ogóle wczoraj pyknęło magiczne 10kg :-):happy2::tak: ale walczę dalej. Zaraz muszę iść do kuchni i coś wymyślić do zjedzenia - chyba jakieś ciacho czekoladowe - mniam mniam.
Ms.marple - doskonale Cię rozumiem - ja jak sobie zrobiłam dzień luzu to najchętniej jadłabym wszystko - też jak prosiak :-), wieczorem aż mnie brzuch bolał :tak: No i po tym objadaniu się miałam pół kg więcej ale P zdziałały cuda. Trzymajcie się dziewczyny i wytrwałości - dla mnie weekend zawsze jest trudniejszy - ciągle coś bym jadła :)
 
Lewcia;_) ja tez kciuki trzymam...mysle ze jestesm podobnym typem do Ciebie jesli chodzi o to odchudzanie i tez mazy mi sie mniejszy rozmiar Cycka;-D ahhahaha trzymam kciuki za wszystkie z nas bo z tym odchudzaniem to faktycznie nie tak hop siup szczegolnie jak sie lubie dobre jedzonko. ja jestem na diecie prawie miesiac minie we wtorek i tylko 3.5 kilo spadlo, a naprawde wydaje mi sie ze nie grzesze;-) no ale zobaczymy......wlosy staly sie ponadto bardziej matowe...zastanawiam sie czy za jakies dwa tygodnie nie przejsc na jakis czas na faze 3 pojesc warzyw codziennie plus owoce ( jeden dwa dzinnie zeby sie dowitaminizowac szczegolnie ze teraz owocuja i pewnei sa zdrowsze niz zima) tak pojesc z miesiac i znow wskoczyc na 2 faze....hmmmmmm
pozdrawiam was dziewczyny....ech te kilogramy
dobrej niedzieli ;-D
 
aj dziewczynki....powodzonka zycze!!!!

ja ciagle rozmyslam czy wrocic na diete i dobic do 53kg.....
mam taki maly plan ze moze jutro ....
ale ja juz z Dukanem nie startuje tylko z ONZ....

9dni i 3 murowane mniej!!!i mozna jesc owoce!
jesli pozniej sie je o w miare tych samych godzinach co na ONZ i nie je sie po 19 to waga stoi w miejscu a nawet spada nie kiedy!

wiem ze jak ktos uwielbia slodycze to one go "gubia",ja mam z tym dobrze ze dla mnie slodycze moga nie istniec...
od kad nie jestem na diecie a juz mieisac jakos, to dopierow wczoraj zjadlam kawalek wafelka:-p
 
evelcia czyli na dukanei zrzucilas 10 kilosow ladnie ladnie gratulacje:-) moze jakies wskazowki zeby bylo skuteczniej? niezla laseczka juz jestes daj sobie spokoj z onz;-)
 
jagoda nie,nie ....ja na Dukanie 8 zrzucialm najpierw z czego dwa wrpocilo...czyli 6 zostalo...pozniej reszte na ONZ....
tylko na ONZ jest jeden warunek ...sero podjadania i oszukiwania!!!!!!!
 
reklama
Cześć dziewczyny....mam pytanie czy któraś z Was orientowała się czy w irlandii można kupić "ocet jabłkowy" ? Czy nazywa się apple vinegar, czy na odwrót albo jeszcze inaczej? chętnie spróbowałabym tego specyfiku ( moja ciocia rewelacyjnie schudna na nim, nie będąc już na żadnej innej diecie

Edit: Znalazłam...nazywa się Apple Cider Vinegar będę jeżdzić za tym i zobaczę jak działa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry