reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

Nie jest tam źle. Ja naprawdę byłam zadowolona.
Nie wiem co masz na mysli piosząc odwiedziny porodówki i sal przed porodem, bo na porodówce są tylko rodzące z osobami toowarzyszacymi. Nie ma chyba odwiedzin, bo tam sie tylko rodzi.
Żeby odwiedzić musisz iść na górę, najlepiej umów się wcześniej telefonicznie i któraś połozna CIę oprowadzi. Ja polecam z całego serca. Mam nadzieję, że z następnym dzieckiem tez tam trafię.
Pozdr.

Dzięki:)
No właśnie o to mi chodziło:) Chcę zobaczyć jak wygląda porodówka i sale zanim się zdecyduję całkowicie na ten szpital. A do kogo trzeba zadzwonić? Masz jakieś namiary?
 
reklama
Nie jest tam źle. Ja naprawdę byłam zadowolona.
Nie wiem co masz na mysli piosząc odwiedziny porodówki i sal przed porodem, bo na porodówce są tylko rodzące z osobami toowarzyszacymi. Nie ma chyba odwiedzin, bo tam sie tylko rodzi.
Żeby odwiedzić musisz iść na górę, najlepiej umów się wcześniej telefonicznie i któraś połozna CIę oprowadzi. Ja polecam z całego serca. Mam nadzieję, że z następnym dzieckiem tez tam trafię.
Pozdr.
Jeśli możesz, to napisz coś więcej o położnych, bo pamiętam, że 6 lat temu nie było fajnych - chyba, że ja akurat źle trafiłam. Na szczęście były młode stażystki i pomagały nam przy dzieciaczkach. Bo te stare, to szkoda gadać....
 
hej ja też chce rodzić na Kamińskiego i też na październik 19 mało co wiem o tym szpitalu ale zaryzykuje jak chcesz to też jest wątek mamy październikowe2009 zaglądnij tam do nas
Dzięki, ale jetem na innym forum już dłuższy czas i chyba bym nie wyrobiła - siedząc na dwóch:) Bo już bym chyba od kompa nie odeszła.
Pozdrawiam wszystkie październikówki i zapraszam do nas:)
Oczekując na dziecko - Forum dziecko-info.com
 
Dzięki za odpowiedzi.
A czy na Dyrekcyjnej nie ma intensywnej terapii dla noworodków? Czy na Dyrekcyjną trzeba się wcześniej umawiać, żeby zobaczyć oddział? No i z kim trzeba się umówić? Czy jest szansa wynajęcia położnej?
Do Marmy:
Czy miałaś kogoś znajomego w tym szpitalu czy byłaś zupełnie obca?
Pozdrawiam
 
Na dyrekcyjnej jest intensywna terapia noworodków i można obejrzeć szpital ale nie wiem z kim trzeba się umawiać. Mój lekarz prowadzący był z tego szpitala ale że leżałam tam 3 tygodnie dowiedział się jak już wychodziłam bo akurat miał dyżur i robił obchód. Tak więc nie byłam tam osobą po protekcji. Tz. jak rodziłam to akurat miał dyżur i przyszedł do mnie ale porodu nie odbierał go ani nie był później. A szpital znałam wcześniej stąd że leżałam tam wcześniej na patologi.
 
hej dziewczyny czy któraś z Was zamierza rodzic na Kamieńskiego i czy zorientowała sie co potrzeba wziac ze soba do szpitala?? Podobno przy wejsciu na oddział jest jakaś lista rzeczy!!! Z góry dzieki za info.:-)
 
Hej, ja się wybieram do rodzenia na Kamieńskiego, ale nie widziałam żadnej listy przy wejściu na porodówkę jak ją odwiedzaliśmy z mężem w lipcu. Za to na stronie szpitala jest mniej więcej oznaczone co przyda się wziąć:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu, Ośrodek Badawczo - Rozwojowy, ul. H. Kamieńskiego 73a, 51-124 Wrocław
jest tam też telefon na oddział gdzie można się umówić na wizytę i zobaczyć wcześniej jak to wygląda. Uważam, że dobrze jest faktycznie pojechać wcześniej, choćby po to, żeby poznać drogę i sam układ szpitala. My się przy wizycie strasznie pogubiliśmy już w samym szpitalu - po prostu weszliśmy głównym wejściem zamiast wejść od strony ostrego dyżuru. Ciekawe jak tam teraz wygląda, bo jak byliśmy miesiąc temu ciągle trwały remonty :))
 
Hej, ja się wybieram do rodzenia na Kamieńskiego, ale nie widziałam żadnej listy przy wejściu na porodówkę jak ją odwiedzaliśmy z mężem w lipcu. Za to na stronie szpitala jest mniej więcej oznaczone co przyda się wziąć:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu, Ośrodek Badawczo - Rozwojowy, ul. H. Kamieńskiego 73a, 51-124 Wrocław
jest tam też telefon na oddział gdzie można się umówić na wizytę i zobaczyć wcześniej jak to wygląda. Uważam, że dobrze jest faktycznie pojechać wcześniej, choćby po to, żeby poznać drogę i sam układ szpitala. My się przy wizycie strasznie pogubiliśmy już w samym szpitalu - po prostu weszliśmy głównym wejściem zamiast wejść od strony ostrego dyżuru. Ciekawe jak tam teraz wygląda, bo jak byliśmy miesiąc temu ciągle trwały remonty :))


Witam, jak umawiałaś się na obejrzenie oddziału, to dzwoniłaś w tym samym dniu, czy jakoś położna wyznaczyła Ci datę?
 
Tangola planujecie poród rodzinny?? Opowiedz troche o tych salach jak to wszystko wygląda!! mozliwe ze sie wybiore w weekend poogladac oddział. Powiedzcie dziewczyny czy jak chce miec poród rodzinny (to od wejscia na izbe przyjęc razem z mężem on cały czas przy mnie zostaje??) to na IP zgłaszam ze chcemy razem rodzic?? Pytam bo to mój pierwszy poród:-) A i mam pytanie czy wykupujesz sobie usługe akuszerska ta za 600 zł??
 
reklama
ja rodziłam na Chałubinskiego i z położnej jak i opieki po jestem bardzo zadowolona...no moze jedynie nie ze zszywania bo doktorek zrobił za duzy supełek zaciskający i to boolało ciągle:-(

ale tak to polecam ten szpital, mąz był ze mną od samego poczatku do konca - za poród płacilismy cegiełke 150zł
 
Do góry