reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Anek witam :)
ciesze sie ze masz troche czasu dla siebie. Wpadaj czesciej :)
Oj tak tak wszystko sie w tak krotkim czasie tak diametralnie zmienilo.
Teraz cieszymy sie malenstwami ale po tej drugiej stronie brzuszka he he he
Julka wlasnie spi...oczywiscie w wozku bo w kolysce nie ma najmniejszej ochcoty i drze sie w nieboglosy...oj to jest charakterek ;);-);-);-);-)
 
reklama
Jeden z moich celow,ktore chcialam osiagnac to nie nauczyc spac dziecka w wozku! I udalo mi sie :tak:Spi sobie w kolysce,albo lezaczku ;-) Niedlugo bede przenosila z kolyski do lozeczka... i sie kurcze boje troszku... bo juz jakby sie przyzwyczaila :sorry:
 
moj zasypia tylko w lezaczku :zawstydzona/y: i mam teraz problem zeby zasypial w lozeczku...juz zaczyna z lezaczka wyrastac i chyba bede musiala sie rozejzec za czyms wiekszym jak nie bedzie chcial spac... bo w wozku tylko w dzien zasnie jak juz bardzo zmeczony jest... :zawstydzona/y: jak narazie zostaje mi przenoszenie go ;-)

chociaz dzisiaj wyjatkowo zasnal w lozeczku :-D tzn na rekach, ale nie obudzil sie jak go wkladalam i sobie teraz spi :tak::tak:


liiiviiia
przyznaj sie ze chcialas pospac w lozeczku, a nie :-D :-D :-D
 
Ostatnia edycja:
U mnie mały zasypia najczęściej u mamusi w ramionach albo wózku, w nocy oczywiście na cycusiu u mamy w łóżku:(
z jednej strony fajnie a z drugiej łóżeczko tylko do zabawy i czasem spania:(
Oj do końca życia ze mną spać nie bedzie, nauczy się:) córcia miała rok i spała już sama w swoim pokoju, a do 9 mies dyrdałam ją na maxa w wózku i też się oduczyła. To sa jeszcze kruszynki tak naprawdę, czują ciepło i go potrzebują, zdażą być samodzielne!
A u nas dziś stanęła choinka:) w połowie grudnia nigdy nie miałam:) ale dzieci niech się nacieszą, bo jedziemy do babci za tydzień, potem do drugiej i wrócimy pewnie na sylwestra.
 
A u nas dziś stanęła choinka:) w połowie grudnia nigdy nie miałam:) ale dzieci niech się nacieszą.
u na stez u nas tez:-):-)Oliczek na dole przywiesil wszystkie bombki, tak sie cieszyl robaczek:rofl2:Adi tez nie spal jak ubieralismy, patrzyl na swiecidelka:laugh2::laugh2:

Dziewczyny tylko sie teraz zastanawiam czy wytrzyma do Swiat zywa choinka:szok::szok::szok:???Oby...
 
He he he ja też nie mogę patrzeć na naleśniki itp. A w ciąży codziennie musiały być hi hi gofry, naleśniki fujjj Odrzuciło mnie totalnie :-) Dziś zrobiłam wielką lasagne hi hi ale co tam hehe;-)Co do spania moja Gabi tylko w łóżeczku od samego początku:-)I w ogóle jest kochaniutka ostatnio nauczyła się przesypiać już całe noce, zje o 22 i spi do 7-8:szok:
 
Eh. Piszecie o naleśnikach a ja bidulka cały czas na diecie - zero nabiału jaj, sera, mleka. Małego uczula. Nawet czasami dwa obiady w domu. Dla chłopaków to co sobie wymyślą a ja gotowana pierś, ryż i marchewka:-(.
I musze pochwalić moje maleństwo. Wieczorem zasypia sam w łóżeczku. Od samego początku. W nocy po karmieniu też odkładam Igosia do łóżeczka a sama kładę sie spać a maluszek też sam zasypia. W dzień zasypia bardzo regularnie ok 1,5 godz po wstaniu. Jak wybieramy się na spacer to zaraz po włożeniu do wózka idzie spać. i popołudniu też drzemie .A jak nie śpi to się bawi, gada. Teraz najbardziej lubi swoje rączki. Potrafi pół godziny im się przyglądać i wkładać do buzi. Trafiło misię złote dziecko. Pierwszy synuś zresztą tez był pod tym względem cudowny.
 
reklama
Do góry