reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

oli
bedziemy mieszkac w Waalwijku :-)
hmmm a gdzie ? tak mniej wiecej bo cos nie kojarze:sorry::-(my mieszkalismy gdzies plus minus 40 km od Amsterdamu-pomiedzy Amsterdamem a Rotterdamem;-)


Princi haha no tez mi chodzi Merry Christmas and Happy New Jear:tak::-)lalalallalalllla:laugh2::laugh2::laugh2: dziekujemy i Tobie tez lalalallla:rofl2:
 
reklama
A mi chodzi po glowie piosenka Lenona War is over sliczna jest i zawsze przed swietami ja puszczaja niemalze non stop w radiu i marketach :tak: i tak czasem az mnie na niej smutek ogarnia jeszcze w liceum pamietam uczylismy sie jej na angielskim ;-)

Dodalam Miskowi ciutke kleiku ryzowego do mleka ale nie podeszlo mu w koncu zaczal chyba z nerwow plakac bo glodny byl takze na razie zostajemy przy jabluszku :tak:
 
Tak czytam co już dajecie dzieciaczkom i mnie dziw bierze bo ja zahartowana mamuśka a karmię tylko mlekiem dopiero koło 10,11 m-ca daję dzieciom to co niby jeszcze nie mogą.
 
Liiviia- ja też nie daję kleiku ryżowego- mojemu maluchowi też jakoś nie podszedł.:tak:

Justyna- dopiero ok 10-11 m-ca??? Dlaczego tak późno??? Nawet karmiąc wyłącznie piersią wprowadzamy takie jedzonko od 6 m-ca.
 
Elaine wiem że od szóstego mozna dawac inne rzeczy niż mleko chodziło mi o to że np.dajecie już jabłko czy kleik już teraz a wolno dopiero po czwartym m-cu
 
Justynko- ten temat już przerabiałyśmy na forum- i zakończyłyśmy go uznając, że każda mama wie co jest najlepsze dla jej dziecka... także reasumując część za nas podaje już słoiczki a część wstrzymuje się i czeka do momentu tak jak wskazuje etykieta...:tak:
 
Cześć dziewczyny jak tam przygotowania do świąt? U mnie spokojnie na Wigilię jak zwykle do teściów mieszkają pod nami w sumie chciałam zrobić tylko dla nas u siebie ale tak się złożyło że ani brat ani siostra męża nie przyjada to jakoś tak głupio żeby teściowie byli sami.
A propo świąt-co kupiłyście dzieciaczkom? Ja mam zawsze problem z prezentami dla takich maluszków
 
reklama
Do góry