reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki przesypiaja całe noce. Bo u nas dopiero jedn ataka sie trafiła. Ale mój Lenuszek bardzo mało je i pewnie dlatego budzi ja głód. Cały czas jedziemy na 25 centylu :(
 
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki przesypiaja całe noce. Bo u nas dopiero jedn ataka sie trafiła. Ale mój Lenuszek bardzo mało je i pewnie dlatego budzi ja głód. Cały czas jedziemy na 25 centylu :(

Rudka mój jest na tym górnym centylu i też się ciągle budzi. Już był taki moment, że z 18 razy kiedy wstawałam do niego w nocy zredukowaliśmy do 1. Teraz od tygodnia jest znów koszmar. Wybudza się często i kręci nieprzeciętnie. Od urodzenia po kąpieli było jedzonko, poleżał w łóżeczku zasypiał- teraz jest kąpiel, jedzonko i jeszcze godzina buszowania zanim zaśnie. Jak w zegarku- przez godzinę szaleje niczym akrobata a później w pozycji conamniej dziwnej zasypia:cool:
 
Mój Igorek jak był mały to przesypiał całe noce. Mówiłam mam niesamowite dziecko... do czasu ... Był okres że wstawałam po 5 razy. Teraz jak narazie wstaje raz góra dwa i raz daje mu flache. Zje odwróci się na bok i śpi. Próbowałam go tego oduczyć. Męczyłam się przez tydzień i się poddałam. I nawet nie macie pojęca jaka ja zła jestem że nie wytrzymałam. Ahhh
 
Michal od urodzenia przesypia dzieki Bogu cale noce :tak: jeszcze w szpitalu mi polozne kazaly go budzic na jedzenie :sorry: i tak mu zostalo zasypia kolo 21 a wstaje po 8-9 rano. Ok. 6 dostaje butle przez sen.Mam nadzieje ze tak juz bedzie ale obawiam sie ze jak zacznie siadac to bedzie mi robil pobudki nad ranem ;-) jak dotad to anielskie dziecko nawet jak sie przede mna obudzi to sie ladnie bawi cichutko w lozeczku albo mi sie przyglada jak spie :-)

Dzis mi cos zwymiotowal nie wiem co mu moglo zaszkodzic moze po prostu sie przejadl bo po spacerku byl glodny i sie nachapal.Teraz troche przez sen kweka ale jak go po glowce poglaskam to spi dalej.mam nadzieje ze noc bedzie ok.

Wkurzylam sie bo kupilam kiedys pieluszki happy i bylam z nich zadowolona a teraz kupilam i je klne.Co drugi pampers przecieka i Michal wiecznie sie budzi z mokrym ubrankiem ... wracamy do pampersow
 
Ostatnia edycja:
ewusek1203 gratulije wygranej, wierszyk super:tak:
liviia ja tez tak robie jak Ty z ta wit.d3:-)
rudka" Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki przesypiaja całe noce. Bo u nas dopiero jedn ataka sie trafiła. Ale mój Lenuszek bardzo mało je i pewnie dlatego budzi ja głód. Cały czas jedziemy na 25 centylu :( "
u mnie to samo, nie rozumiem co takiego stalo się mojemu synkowi. Zawsze ładnie spał, ha i usypiał w łóżeczku, a teraz... zasypia 1-2 godziny, w lożeczku niee, tylko w wózku, a całą noc tak się kręci i rzuca. nic mi nie przychodzi do głowy od czego to?
 
dziewczyny a nie macie za gorąco w mieszkaniu? Może przed snem przewietrzcie pokoik w którym maluszki śpią, u nas to pomogło. Ala generalnie usypia koło 20 i śpi do 5. O 5 kupa, butla i zabawa do 7. O 7 idzie spać.
 
reklama
a co do odstawienia butli w nocy. Moim zdaniem to za wcześnie na takie ruchy. Widocznie potrzebuje w nocy jeszcze coś pociamkać. Wiem, wiem, że nam było by lepiej, bo w stawać nie trzeba. No cóż. Ola jadła z butli w nocy do roczku, a samą butlę ciągnęła prawie do 3 latek. Na 3 latka butla po usilnych próbach została odstawiona. I nie wierzcie mitom,że dzieciom coś z tego tytułu będzie. Ola jest zdrowa, ma piękne ząbki i uwielbia dużo jeść. Jak miała roczek ważyła około 12 kg( za dużo) teraz waży ledwo 17. Jest szczuplutka i wysportowana.
 
Do góry