reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Madzienka, masz racje,teraz jest sprawidliwie ha ha

U nas potowki to tez male czerwone krosteczki/kropeczki w okolicach karku.
 
reklama
Zuzia Mój Igor też je o wiele mniej niż normalnie. Obiadku pare łyżeczek, deserek to samo. Ale to tu się dziwić w taki upał to nawet nam się nie chce a co dopiero takim dzieciom co przeżywają to dopiero pierwszy raz hehe
 
ten upał to jakaś masakra, lubie słoneczko ale to już za dużo, Matuś jest ssypany prawie na całym ciele potówkami mimo, że w samym pampersie "biega" nie mówiąc o tym, że bez przerwy jest upocony ale od jutra ma być chłodniej tak z 25 stopni byłoby ok
 
:szok:Ja już po shopingu i co dziś odkryłam- otóż Firma z butami Quazi to to samo co CCC i Boti Kupiłam sobie sandałki dziś w Quazi- zupełnie płaskie do biegania, jakie było moje zdziwienie, kiedy przypadkiem zauważyłam, że Boti na wystawie stoi taki sam fason, tylko kilkakrotnie tańszy:szok::szok::szok: Niby moje ze skórki, a tamte Made in china- ale, któż to naprawdę wie. Weszłam na odpowiednie strony się okazało, że wsio to jeden worek, tylko podzielił sobie klientów na grupy:sorry2:. Tak samo z resztą jak Reserved, Cropp i MOHITO- identycznie to wygląda. Echh koniec tych zakupowych dyrdymałów............

Moje dziecię też minimalistycznie w kwestii jedzenia z czego wcale się nie cieszę, bo waga wciąż piórkowa- w granicach 8 kg:sorry:
 
jeja co sie stalo od wczoraj nikogo nie ma?

u nas wczoraj byla burza i dzisiaj duuzoo chłodniej, od razu lzej oddychać:-D

niestety dostalam tez smutną wiadomośc - wyszla klebsiella pneumonie w badaniu, jestem zalamana...:wściekła/y: z czego to sie bierze??

a z jedzeniem u nas jak zwykle , czyli niewesoło, no chyba ze na stoł wjeżdża kaszka:dry:

myślalam rowniez ze maly ma potowki, ale dzis zniknęlo- moze to tylko reakcja na upal:confused:
 
Kochane nie wiem gdzie o to zapytać wiec pytam na ogólnym.

2 tyg temu zmieniłam Lence pieluchy na 4+ no i od kilku dni kupa laduje na plecach. Już mam dość tych obsr***ch ciuszków. Słuchajcie czy to oznacza, że pielucha jest za duża i nie trzyma wszystkiego czy za mała, że sie że tak powiem nie mieści :-D
 
Rud_ka może zmień pieluchy na inne. A mocniejsze ściśnięcie nie wiem czy coś pomoże. Z tego co pamiętam 4+ w przypadku pampersów mają rozciągane ściągacze i chyba to guzik pomoże. Jak ściśniesz spójrz na plecki czy nie będzie dziury na plecach.
 
reklama
Kochane nie wiem gdzie o to zapytać wiec pytam na ogólnym.

2 tyg temu zmieniłam Lence pieluchy na 4+ no i od kilku dni kupa laduje na plecach. Już mam dość tych obsr***ch ciuszków. Słuchajcie czy to oznacza, że pielucha jest za duża i nie trzyma wszystkiego czy za mała, że sie że tak powiem nie mieści :-D
Hehehe, Rudka mam to samo. W 4 się zbytnio już nie mieści, a z 4+ wychodzi zawartość tyłem...:-D No chyba, że przyczaję się na niego jak "dusi" i szybko lecę ze świeżą pieluchą. Nie zdąży "klapnąć" z pupcią na podłogę i zawartości rozprzestrzenić w pieluszce:-D:-D:-D. W tych 4 te miał czerwone ślady na nóżkach- własnie jakby za bardzo opinały.
 
Do góry