reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Co do mycia zębów jest specjalna pasta do mycia ząbków bez płukania, mała tubka ok. 25 zł dostępna w aptece, nazwy nie pamiętam a mam ją w pokoju u Gabi, która śpi już;-) My ząbki regularnie szczotkujemy szczoteczką gumową, najpierw były masaże dziąsełek więc jest przyzwyczajona i chętnie otwiera buźkę jak widzi szczoteczkę.
 
reklama
Dzieki dziewczyny :tak: My dopiero o 21 ze spacerku wrocilismy takie super powietrze cieplutko i nie palilo juz slonce zaliczylismy pierwszy raz piaskownice ;-) Michas siedzial jakby nie wiedzial o co cho i sobie nozki obsypywal :-)
Ugotowalam dzis malemu pierwszy raz rybke (do tej pory tylko sloiczkowa podawalam) no i niestety biegunka a tak sie cieszylam ze chetnie jadl.Zrobilam juz mu dzis obiad z 2 dan zupke i pozniej ziemniaczki rybka i marchewka.
Nie wiem czy nie bede mu musiala cos podac na apetyt bo marnie ostatnio je :-(
 
My też już myjemy zębolki, choć ostatnio nie chce otworzyć buzi. Masowaliśmy dziąsełka jak jeszcze nie miał ząbków to chętnie otwierał a teraz jak już ma 4 to się buntuje bo on oczywiście ma inne zajęcia w wannie. Ściągać szampony czy mydła w wanny albo uciekanie mamie w wannie to najlepsza frajda podczas kąpieli hehe
 
Hejka
No jak zwykle dopiero teraz mam czas...
Liiviia- wow, tyle schudnąć:shocked2: no GRATULUJĘ wytrwałości i uporu:tak:

My mamy 1 ząbek- jak nie zapomnę:zawstydzona/y: to przecieramy gazą.

Fredka, elaine - kurcze dobrze że napisałyście jak się czujecie, bo szczerze mówiąc to myślałam że jestem stuknieta, że nie umiem wytrzymać jak mały daje popalić, marudzi, nie chce za chiny spać...

rezeda z wózka też chce wychodzić, niedługo urwie pasy:baffled:
 
Hej Wrześnióweczki, dawno mnie tu nie było, ale widzę, że forum pełną gębą:) Mam pytanie, czy któraś z wrześniówek zaszła już w ciążę? Ja się właśnie nakręciłam, a mężowy nie chce...dolina!
 
Mam pytanko czy jak dzieciaczki zaczynaja nam wstawac, chodzić to czy teraz idziecie jeszcze na jakąś kontrolę do ortopedy czy nie trzeba, bo ja nie wiem. Słyszałam że trzeba iść ale pediatra mowi że nie trzeba:baffled:
 
margaret jak ja z Natalka chodzilam w Pl do ortopedy na te bioderka, to okolo 3 mc powiedzial,ze mam przyjsc "jak dziecko zacznie chodzic" I poszlam jak juz sie nauczylo chodzic,bo on je puszcza zeby przeszlo kawalek samo,zeby mogl ocenic jak chodzi.Jesli wiec ortopeda powiedzial wczesniej,ze masz przyjsc jak zacznie chodzic to sluchamy sie ortopedy a nie pediatry :)
 
Mam pytanko czy jak dzieciaczki zaczynaja nam wstawac, chodzić to czy teraz idziecie jeszcze na jakąś kontrolę do ortopedy czy nie trzeba, bo ja nie wiem. Słyszałam że trzeba iść ale pediatra mowi że nie trzeba:baffled:
mi ortopeda powiedział dokładnei tak jak princi - "jak przejdzie samodzielnie 2 metry"


No witaj Gapcio- heheh staranka o kolejnego dziecia :) milusio aa i jedna wrześnióweczka jest już w ciąży :)
 
A mi ortopeda powiedział i wpisał nawet w książeczkę zdrowia, że kolejna kontrola w wieku 24 miesięcy- jak dziecko już będzie dobrze chodziło:blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
I mi powiedzial dokladnie " nastepna wizyta jak juz dobrze zacznie chodzic "

Rety no nie wiem co mam robic chyba sie wybiore do gina 6 tydzien mi sie okres spoznia do tej pory ciaze wykluczalam ale teraz juz sama nie wiem i ciagle mam w myslach slowa mili ze ciaze chodza parami moze i ja jestem ta para :baffled:...

Dzis u nas straszny upal slonce az parzy wiec siedzimy w domu narazie.
 
Do góry