reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Liviiaa zró teścik, będziesz przynajmniej wiedziała na czym stoisz. Wtedy kiedy byłaś pierwszy raz u gina ciąża mogła być za młoda do wykrycia w badaniu. Ja bym nie czekała dłużej;-)
 
reklama
Oj Liiviia- rozregulowałaś się co nie co;-):-).
Czyżbyśmy znów stawiały na dzieci?;-) Tak tak, brzuszki nasze kochane...:-)

My też w domku siedzimy- jak na razie za gorąco-poczekamy do wieczorka. Mały teraz zasnął a ja mam chwilkę na kawusię z Wami:-).
 
Jupi :-) mamy juz termin ślubu :-D 4 czerwca 2011 wesele odbędzie się w Bieszkowicach w bardzo ładnym ośrodku nad samym jeziorem ale jestem happy :-)
 
Dzięki wielkie za odpowiedzi co z tym ortopedą. Pójdę na pewno, nawet się zastanawiałam czy nie powinnam iść wcześniej, bo jak wstaje to zawsze tylko z prawej nogi itp, no nadal strzelają mu kostki w stawach...Słyszałyście o czymś takim? Ja to się tak przejmuję tym moim szkrabem,że ach:sorry2:

Monia ach przygotowania są milutkie choć jest tego dużo:-)

Liiviia dobrze ze wybierasz sie do lekarza, lepiej wszystko sprawdzić:tak:
 
Monia super że już podjeliście decyzję :) No to teraz przygotowania ruszyć pełną parą będzie trzeba zacząć :) I już widzę Wikunię w sukieneczce jak niesie mamie welon ahhh ... hehe rozmarzyłam się trochę hi hi
 
Dziewczyny ważna sprawa
Otóż jest na forum bardzo fajna Mamusia dokładnie Franiowa- działa na sierpniówkach, ja kiedyś przez przypadek zaczęłam czytać wątek- skońćzyło się na płaczu i chęci pomocy!!!
Podam Wam link
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...-f272/franus-31-tc-1010kg-mozesz-pomoc-41062/
I pamiętajcie, że każdy grosik się liczy, teraz większość z Nas ma dostęp internetowy do konta, więc w miarę możliwości pomóżmy Franiowi, ja właśnie zrobiłam przelew i na pewno nie ostatni, moja Mama po przeczytaniu Franiowej historii też się dorzuciła, grosik do grosika....
 
reklama
Do góry